SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U12 – FK Viktoria Žižkov 5:6 (3:2, 0:2, 2:2)

Střešovice – V sedmém kole jsme přivítali na našem hřišti tým ze Žižkova. Viktorka Měla na svém kontě doposud jedinou porážku, a tak jsme předpokládali silného soupeře. Chtěli jsme odčinit fiasko z Děčína a byť jsme nebodovali, tenhle zápas musel bavit.

Hned v úvodu jsme se do soupeře zakousli a vytvářeli velký tlak. Z toho pramenilo i naše brzké vedení po gólech Kopřivy. Ten nejprve chytrým obloučkem přehodil brankáře a o minutu později využil skvělý pas středem hřiště od Tichého. I soupeř v tomto čase jedenkrát skóroval. V osmé minutě jsme trestuhodně zapomněli za zády na hostujícího kapitána Smutného a ten překonal Chouně v brance.

Hrálo se nahoru dolů a šancí přibývalo na obou stranách. Po čtvrthodině hlavou uklidil míč do branky Pospíšil. Do přestávky ještě Viktorka dokázala snížit na rozdíl jediné branky. Ve 30.minutě si našel odražený míč Forman. Vyzkoušel ho z první poslat na bránu a trefil přesně k tyči.

Ve druhém dějství pokračovalo skvělé představení od obou mužstev ve vysokém tempu. Bohužel naše šance zůstali nevyužity a červenobílý otočili stav. Ve 45.minutě po naší špatné rozehrávce z vlastního pokutového území jsme nabídli míč soupeři. Hostující Ryšavý potáhl kouli po vápně a parádní trefou vymetl všechny pavučiny pravé šibenice naší branky.

O pár minut později pak Janovec neuhlídal dobře hlavičkujícího Horáka po rohu a bylo to rázem 3:4.

Drama pokračovalo i v poslední půlhodině. v 70.minutě jsme dokázali vyrovnat druhým gólem jako přes kopírák kapitána Pospíšila a opět se trefil hlavou po rohovém kopu.

O šest minut později vystihl přihrávku Rady M. hostující obránce, vyslal krásnou kolmici na nabíhajícího Horáka, který si věděl rady.

Hrál se otevřený fotbal a my potřebovali alespoň vyrovnat.

To se nám podařilo dvě minuty před koncem, kdy si vzal míč Rada M., sprint přes obránce a tvrdá střela k tyči stav 5:5.

Všichni chtěli vyhrát… o chvilku později už už se rozbíhal opět Rada M., ale včas ho zastavil bravurně hostující obránce ve skluzu. Hra pokračovala a Pecháček na půli hřiště přišlápl jednoho z Viktoriánů. FAUL… na půlce hřiště nákop Žižkovského Habra, čas 90:22, míč dopadá do našeho vápna a nikým netečován míří k tyčce do naší sítě! 5:6

Hořký konec jinak skvělého představení.

Očima trenéra:

Infarktové utkání, které nabídlo pohledný fair-play fotbal. Jsem moc rád že jsme se za pár dní dokázali vzchopit a snad si uvědomit, co je pro nás fotbal a jak se chceme prezentovat. Opravdu jsem dnes i přes smolnou porážku nadšen z výkonu. Soupeři musíme gratulovat, přispěl velkou měrou ke skvělému fotbalu. Jsem rád, že jsem Viktorce utkání nedali zadarmo a dokázali si, že můžeme sehrát dobré zápasy s každým týmem. To pro nás musí být povzbuzující do další práce.

Sestava SKS1911: Chouń – Aharonyan, Bouzek, Janovec, Kopřiva, Košata, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Tichý, Veselý, Weinberg

Branky SKS1911: Kopřiva 2, Pospíšil 2, Rada M.

Další utkání hrajeme v neděli 8.10.2023 od 10:00 kdy zajíždíme do Mostu. Přijďte nás podpořit!

Syra