SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – Junior Chomutov 2:2 (0:2, 0:0, 2:0)

 Na všechno dost času – Po dvou výjezdech (Litvínov, Cheb) a dvou porážkách jsme v sobotním dopoledni přivítali tým z Chomutova. Se soupeřem z jihozápadu jsme se v letošní sezóny střetli již dvakrát a vždy odcházeli poraženi, cíl byl tedy jasný, odčinit to!

Do zápasu jsme vstoupili velmi ospale. Soupeř opanoval hřiště a vytvářel si příležitosti. Dlouho naše obrana odolávala nájezdům soupeře, a když už se podařilo Chomutovským zamířit mezi tři tyče, byl na místě Setinský.

První prolomení bariéry se podařilo hostům ve 20. minutě. Po závaru před brankou po rohovém kopu si soupeř našel vypadnutý míč na hraně vápna a prudkou ranou do pravé šibenice nedal Setinskému šanci. 0:1

O chvíli později bylo ještě hůře. Naše slabé zakončení využil soupeř pro rychlý brejk. Výhoz Karpíška skvěle zpracoval nedostoupený Hoc na polovině hřiště, obtočil se okolo Kalaše a byť se za ním hnala celá naše defenziva, neměl problém uklidit k tyčce. 0:2

Od druhé části jsme začali přebírat postupně iniciativu konečně my. Chyběla nám větší rychlost v rozhodování a přesnost při přihrávkách, ale i tak jsme si vytvořili značný počet gólových příležitostí, které hasil někdy až bravurně chytající hostující brankář Karpíšek. Postupně si vylámali zuby Martinka, Klauz, Pavlík, Šimek i Hnilička.

Do poslední části byl stav tedy nepříznivý, ale nebylo to nic, s čím bychom se neměli zvládnout vypořádat. Hned od začátku jsme soupeře přitlačili na jeho polovinu a vytvářeli si šanci za šancí.

V 68.minutě se konečně zadařilo. Pavlík se ocitl tváří v tvář brankáři a tentokrát volil velmi razantní, ale za to účinné zakončení bodlem. 1:2

V 74. minutě se nám podařilo srovnat skóre po nejpovedenější akci utkání. Setinský rozehrál na Vyhlída a po ose Šimek – Hnilička – Pavlík posledně jmenovaný chladnokrevně zakončil akci na čtyři doteky. 2:2

Vyrovnání nás stálo mnoho sil, ale i tak jsme chtěli dokonat obrat. Bohužel i přes pár šancí se nám to nakonec nepodařilo a tak musíme brát alespoň bodovou remízu.

Očima trenéra:

Opět, jako již v mnoha zápasech, jsme ukázali sílu a schopnosti. Budu se opakovat, ale tým je plný kvalitních hráčů, kteří dokáží zahrát krásný a účinný fotbal, který dokáže bavit i diváky. Bohužel hráči neumí prozatím zpracovat asi nějaký zápasový stres či sebevědomí. Do zápasů vstupujeme velmi vlažně, máme svázané nohy představou toho, co se bude dít, pokud dostaneme branku, pokud se nám nepodaří proměnit šanci, soupeř je vysokej apod… pak nám trvá nastartovat motory a než se nám podaří „osahat“ si soupeře většinou prohráváme! Potom výsledky honíme v panice na úkor kvality a lehkosti. Někdy se nám to podaří zvrátit a poté už je to óda, ale většinou, a to ještě když mámě něco nadosah, se kýžený efekt nezadaří a to je obrovská škoda. Dnes jsme přesně toto předvedli. Polovinu utkání jsme nehráli takřka vůbec, a poté z ničeho nic, jakoby na hřišti byl úplně jiný tým plný náboje a odhodlání, a proto se dnes musíme smířit s remízou, neboť hrát polovinu utkání je prostě málo.

Sestava SKS1911: Setinský – Borovec, Hnilička, Kalaš, Klauz, Markovič, Martinka, Pavlík, Svoboda K., Svoboda N., Šimek, Vyhlíd

Branka SKS1911: Pavlík 2

Další utkání hrajeme doma v Sobotu 13.5.2023 od 15:00 V Roudnici nad Labem. Přijďte nás podpořit!  

Syra