SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – SK Třeboradice 1:3 (1:3)

Střešovice – V neděli v pravé poledne jsme zahájili utkání proti Třeboradicím. Snaha napodobit naše A-mužstvo, které o den dříve přehrálo v pražském přeboru právě tým Třeboradic ovšem zůstala jen na papíře.

V „Praze“ se nám nedaří tolik jako v české soutěži a tak jsme to chtěli alespoň v posledním utkání podzimu napravit. Soupeř ve svých řadách měl dva vysoké beky a jednoho velmi šikovného záložníka. Tito hráči postačili k tomu, abychom směrem dopředu nepředvedli zhola nic.

Od úvodního hvizdu byl soupeř více při chuti a zejména levá strana, jak už bylo napsáno, nám dělala starosti.

Naše hra splňovala technická kritéria, ale scházela chytrost a rychlost. Naše pokusy směrem dopředu po dobré rozehře troskotaly zejména na naivním obcházení urostlejších obránců. Soupeř si relativně brzy vytvořil tříbrankový náskok, naše spoluúčast na jeho brankách byla 66,6% ☹

Do přestávky jsme dokázali alespoň snížit, po rohu Dvořáka se hlavou trefil Topinka.

Do druhého dějství jsme apelovali na dva uvedené faktory, které bylo potřeba zlepšit a docílit tak úspěchu. Podařilo se nám zatlačit soupeře vysokým napadáním, ale jen na patnáct minut. V tomto úseku  jsme dokázali zlobit a vypracovávat si šance.

Skóre se již nezměnilo a tak jsme završili sérii pěti porážek. Zejména povedených výkonů bylo pomálu a na jaře budeme chtít zcela jistě uspět více.

Očima trenéra:

Někteří hráči udělali kus dobré práce a je to znát i v herním projevu. Potřebujeme ovšem, aby se pozvedli i hráči, kteří hrají skvěle jen když „mají svůj den“, ale většinou spíše jen čekají na Godota, přičemž ani na fotbale se ho nedočkají. Dnes nám nefungoval střed hřiště a útok. Naopak velmi dobře směrem dopředu pracovala dvojice Šustek-Holec na pravé straně a opět Chadim na levé. Na výhru si musíme počkat a pochopit, že s obavou z kontaktu, nebo s nadějí, že se soupeř porazí sám, nemůžeme uspět. Přes zimu nás čeká spousta dřiny a na jaře věříme ve zúročení tvrdé práce.

Sestava SKS1911: Smetana – Ciniburk, Dvořák, Got, Holec, Hulán, Chadim, Lokhart, Macek, Soukup, Šustek, Vaďura, Topinka, Vlček, Weinberg

Branka SKS1911: Topinka

Konec podzimní části. Další utkání hrajeme v březnu.  

Syra