SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U14 – FK Baník Sokolov 1:6 (1:3)

Střešovice – V neděli jsme odehráli již šesté utkání v měsíci květnu (ve středu nás čeká další s Aritmou). Na domácí půdě jsme přiítali desátý celek naší soutěže a našeho souseda v tabulce Baník Sokolov. Cíl pro toto utkání byl jasný, odčinit podzimní porážku v Sokolově (5:3).

Plán jsme začali plnit od úvodního hvizdu, měli jsme více míč v držení a vytvořili jsme si i pár brankových příležitostí, leč bez gólového efektu. Sokolovští hrozili s křídelních prostorů sporadicky. Naši hráči se snažili hrát celkem pohledný, kombinační fotbal leč opět tak jako v mnoha předešlých zápasech předváděli selhání v koncovce.

Hned první rohový kop Severočechů skončil v naší bráně. Naštěstí jsme dokázali rychle reagovat brankou Havleny.

Později se hra vyrovnala a převážně se odehrávala mezi šestnáctkami obou mužstev. Po jednom z našich rohu těsně před přestávkou jsme špatně vyřešili finální fázi respektive jsme nestříleli a přišli o míč, soupeř se okamžitě vydal na zteč k naší brance a jelikož byl hostující Holeček rychlostně velmi dobře vybaven dotáhl break do úspěšného cíle čili ve vedoucí branku v naší síti. 1:2

V tento moment by přestávka bodla, ale naší nekoncentrovaností jsme ihned po naší rozehrávce opět přišli o míč, Sokolovský Streicher si ho posunul a z hranice velkého zamířil po zemi přesně za háčky Setinského branky, který byl v tu chvíli bezmocný.

Bohužel jsme soupeře během minuty před pauzou pustili do dvoubrankového vedení a tím nakonec ztratili celé utkání!

Začátkem druhé půle jsme chtěli ještě s výsledkem něco udělat a herně se nám to i dařilo.

Bohužel správné rozhodování v před finální a finální části bylo tragické. Když jsme měli vystřelit posouvali jsme někam míč nebo jsme se obávali kontaktu, když jsme měli volit přihrávku do střelecké pozice kolegovi tak jsme to chtěli vzít naopak nesmyslně na sebe.

Standardní situace, kterých jsme měli více než dost jsme neřešili vůbec dobře k nacvičeným věcem patří zejména rozum a ten jsme postrádali. Po čtvrthodině tak soupeř po naší ztrátě opět na hranici vápna uzmul míč a přidal další bránu.

V tu dobu jsme prostřídali a chtěli hrát vabank s úmyslem korigovat stav a vykřesat naději.

Baník poté přidal další dvě branky a my jsme již působili odevzdaně.

Očima trenéra: Opět jsme si v důsledku náročného programu sáhli na hranice našich možností. Zápasy jsou takřka co tři dny, Střídají se zranění a nemoci, sestava se promíchává nicméně to nmůže být výmluva a my musíme zapracovat zejména na koncovce ke které musíme přidat fotbalovější myšlení.

Branky SKS1911: Havlena

Sestava: Setinský – Kubíček (63´Svoboda K.), Šimek (71´Svoboda N.), Kalaš, Stanečka, Martinka, Macourek (53´Markovič), Havlena, Bílek, Karas, Bouzek

Další utkání hrajeme doma ve středu 29.5.2024 od 16:00 derbproti Aritmě! Přijďte nás podpořit.

Raphael Belei