SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Roudnice nad Labem – U14 1:2 (1:1)

Roudnice – V utkání se soupeřem z Ústeckého kraje jsme přijeli odčinit domácí prohru s favoritem soutěže pražskou Duklou v předešlém kole. V úvodu utkání hraném na přírodní trávě za sychravého počasí, jsme šli po osmnácti minutách do vedení 0:1 díky krásné střele Klauze z poza vápna. Měli jsme pak několik dalších šancí na navýšení skóre, ale promarnili jsme je, nebo za brankáře zaskočili na poslední chvíli obránci na brankové čáře.
Opět se tak potvrdilo pravidlo nedáš dostaneš. Místo abychom vedli o vice branek tak jsme přestali hrát. Z našeho autu soupeř získal míč a záhy bylo vyrovnáno 1:1. Poté se opět hra vyrovnala a do šaten se tak šlo za nerozhodnutého stavu.
O poločasové pauze jsme hráče nabádali aby hráli svou hru, drželi více míč na zemi a využívali celou hrací plochu plochu. Po dvou minutách druhé půle jsme se ujali vedení brankou Šimka.
Závěr utkání jsme zvládli dobře, hru jsme víceméně kontrolovali, ale soupeř neustále hrozil a my se museli mít neustále na pozoru. Především svým nasazením, bojovností a odhodláním jsme naše vedení dokázali uhájit do závěrečného hvizdu. Děkujeme za podporu klukům z FAAZ, kteří byli v Roudnice na soustředění. Náš výkon neměl patřičnou kvalitu jako proti Dukle. Do příštího zápasu musíme zapracovat na zlepšení držení míče a přesnosti nahrávek a koncovky.
V příštím kole přivítáme doma aktuální čtvrtý tým tabulky Neratovice na velký pátek od 12:00. Přijďte nás podpořit!

Sestava: Setinský, Bílek, Klauz, Vyhlíd, Pavlik, Kalaš (52´Havlena), Martinka, Šimek (61´Borovec) Karas, Stanečka (62´Vihan), Bouzek (45´Kunc)

Branky SKS1911: Klauz, Šimek

Raphael Belei