SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Hodnocení podzimu U14

I přes spokojenost s průběžným 10.místem v divizi si jsem jistý, že máme navíc a na jaře to budeme chtít ukázat.

Letní příprava 2022

Čekal nás velmi obtížný a očekávaný přechod z malého hřiště na velké, proto jsme se sešli už skoro 4 týdny před soutěží. Hráči dostali na červenec individuální plány a 4.srpna jsme se všichni, až na výjimky, sešli dobře připraveni. Bohužel jsme po celou letní přípravu měli velkou marodku a v plném počtu jsme byli až na generálku s Vyšehradem 4 dny před startem soutěže.

Česká divize žáků podzim 2022

Komplikovaná letní příprava se podepsala na startu do soutěže, odehráli jsme dobré zápasy, ale na dobré výsledky to nestačilo. Bylo mi jasné a počítal jsem s tím, že náš top přijde až říjnu. Že v září budeme dohánět manko ze srpna. V první řadě jsme se chtěli prezentovat atraktivním kreativním fotbalem po zemi založeným na totální ofenzivě. A to počínaje výstavbou po zemi od gólmana, přes přímočarou přechodovou fázi a konče kreativitou ve finální fázi a vysokým pressingem. V zápasech jsme chtěli dominovat ať už proti nám stál jakýkoliv soupeř. To se nám v některých zápasech dařilo, nicméně jsme bohužel nedokázali v těchto zápasech vyhrát. Mrzí nás především prohra na Aritmě, v Chomutově a domácí remíza s Českou lípou. Všechny tyto týmy jsme přehrávali, ale bohužel naše hra nebyla tak intenzivní a kompaktní po celých 80 minut, což nás stálo body. To že říjen bude dobrý se začalo naplňovat už od startu tohoto měsíce. Velmi dobrý výkon proti druhému Sokolovu, který rozhodl až v závěru, ještě body nepřinesl. Doma proti Litvínovu, i přes totální dominanci jsme také nezvítězili. Pak ale přišel skvělý obrat v Mostu, kdy jsme do kabin odcházeli za stavu 1:5 ve prospěch soupeře. Nakonec jsme se radovali z vítězství 6:5. Další kolo jsme to potvrdili doma proti Roudnici vítězstvím 6:2. Závěr soutěže už byl kolísavý. Pozitivní je remíza 3:3 ve Varnsdorfu. Suma sumárum 10.místo a 9 bodů. Jsem hlavně nadšený, jak jsme se v soutěži prezentovali a jak hráči přes podzim výkonnostně vyrostli. Držíme krok ve velmi dobré soutěži s výběrovými týmy. 

Cíle pro zimní přípravu a jaro 2023

Jsem si jistý, že to nejhorší, co se týče přechodu na velké hřiště, máme za sebou. Teď už je to na hráčích, jaký budou mít přístup a jak se soutěží poperou. Pro mě je prioritou se dál držet našich herních principů a pokračovat v rozvoji hráčů. Na každý měsíc máme jasný plán, čeho chceme dosáhnout a v čem se chceme zlepšit. Určitě bych naši hrou chtěl dosáhnout lepších výsledků s týmy jako Aritma, Česká lípa, Chomutov, Litvínov a Karlovy Vary. Tak uvidíme, co nám jaro přinese. My do toho dáme všechno, tak nám držte palce.