SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U15 – Arsenal Česká Lípa 4:0 (2:0)

Střešovice – Přichází období pravdy tedy 6 zápasů s týmy v tabulce kolem nás. Po jednom získaném bodu z předešlých třech zápasů jsme si dali do následujících šesti kol jasný cíl a to minimálně 16 bodů. Jako první jsme tento víkend přivítali Arsenal Českou Lípu a začali jsme ve velkém stylu.

Už ve 2.minutě jsme otevřeli skóre díky Sebovi Harrisonovi. Zanedlouho zvýšil na 2:0 Maty Špringl. Do poločasu jsme šli za stavu 2:0 a nutno podotknout, že jsme odehráli nejlepší poločas v jarní části sezony. Druhý poločas už tak záživný nebyl, jakoby jsme se báli vyhrát.

Dobré bylo, že jsme ani soupeře k ničemu nepustili. Nakonec jsme přidali ještě dva góly a vyhráli jsme 4:0. Trefili se ještě Ašer a podruhé v zápase Harrison.

Hodnocení trenéra: Hodnocení trenéra: První poločas byl nejlepší poločas v jarní části. Byli jsme dominantní na míči, velmi aktivní. Vysoko jsme napadali z čehož jsme těžili. Hráli jsme ve velké intenzitě. Takticky nemám co vytknout. Druhý poločas jsme si „dohlídali“ k vítězství. Obrovská pochvala pro všechny. Ve středu jedeme dál, čeká nás doma Chomutov. Tak Let´s go!!!

Branka SKS1911: Harrison 2, Ašer, Špringl

Sestava: Myška – Roskovec, Jaroš, Horák, Veselý (Kadlec) – Ota, Špringl – Novotný, Kunc (Kemény), Hereš (Ašer) – Harrison

Další utkání odehrajeme v sobotu 20.4.2024 od 10:00 v Karlových Varech. Přijďte nás podpořit.