SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U15 – FK Baník Sokolov 0:8 (0:4)

Střešovice – za krásného nedělního počasí jsme přivítali na domácí půdě nabitý FK Baník Sokolov. Touhu napravit zpackaný zápas na Vyžlovce nám hatila především velká absence hráčů na tento zápas. Sokolov patří v divizi k nejlepším týmům a od začátku to dával jasně najevo. Gól po střele z velké dálky, po špatně odbráněném rohu a 2x nepokrytém středu hřiště v našem bloku určil, že do kabin se šlo za stavu 0:4. Druhý poločas jsme prostřídali a šetřili hráče na středeční zápas s Aritmou Praha. Inkasovali jsme další 4 branky a prohráli tak 0:8.

Hodnocení trenéra: Na takový zápas nemůžete mít tolik absencí. Ani jsme to nezvládli. Jakoby nám docházel dech. Ve středu nás čeká zápas roku s Aritmou, tak se pokusíme to napravit.

Branky SKS1911: nikdo

Sestava: Myška (41´Setinský) – Kadlec, Horák, Ota, Kemény (41´Macháček) – Jaroš (50´Tulach), Špringl – Veselý (50´Hora), Novotný, Hereš (57´Šulc) – Harrison

Další utkání hrajeme doma ve středu 29.5.2024 od 14:00 proti Aritmě! Přijďte nás podpořit.