SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U15 – FK Neratovice Býškovice 3:2 (3:1)

Střešovice – minulý týden jsme zvládli těžké utkání v Roudnici kde jsme brali první jarní tři body. Na Velký pátek jsme přivítali doma doposud neporažené Neratovice-Byškovice. I přes mírnou převahu soupeře jsme zůstavali trpěliví a snažili se být po zisku míče nebezpeční. To se nám celkem dařilo. Při výstavbě soupeře jsme chtěli napadat vysoko což nám přineslo první dva góly, kdy jsme potrestali soupeřovy chyby. Neratovice naštěstí svoje šance neproměnili. Do poločasu jsme nakonec dali ještě oba po jednom gólu a do kabin se šlo za stavu 3:1. Druhý poločas moc vzrušení nepřinesl. Soupeř hrozil hlavně z rohových kopů, ze kterých se jeden ujal a rázem to bylo 3:2. My jsme pak, ale zápas dobře zvládli, těsný náskok si uhlídali a stále jsme byli nebezpeční i vepředu. Další gól už nepadl a tak si na domácí půdě připisujeme důležitou výhru nad těžkým soupeřem. Stejně jako před týdnem jsme vyhráli 3:2.

Hodnocení trenéra: Těžký zápas, těžký soupeř, ale velmi dobře zvládnutý. Druhou půli fotbal trpěl, ale byli jsme furt nebezpeční. Jsem rád, že jsme se poučili z minulého týdne. Jedeme dál.

Branky SKS1911: Hereš, Harrison, Roskovec

Sestava: Pišl – Tulach (46´Kemény), Jaroš, Horák, Veselý – Roskovec, Kunc (74´Hora) – Šulc (69´Kadlec), Novotný, Hereš (54´Macháček) – Harrison