SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U15 – FŠ Litvínov 3:2 (0:2)

Střešovice – pátý zápas ve 14ti dnech jsme tuto neděli zakončili domácím zápasem s posledním Litvínovem. Po zpackaném zápase a vysoké prohře ve Varnsdorfu jsme chtěli zaváhání odčinit a zareagovat dominantním výkonem.

To se nám vedlo jen nám chyběl klid ve finální fázi. Drželi jsme míč, ale moc jsme si z toho nevytvořili naopak soupeř 2x udeřil z rychlého protiútoku. Do kabin se šlo za stavu 0:2 pro Litvínov. Věřili jsme v obrat, přeskupili řady a soupeře se snažili neustále dostávat pod tlak.

Vůbec je nenechat vydechnout. Utahování šroubů a risk s velmi ofenzivní sestavou nám nakonec přinesl vytoužené góly. Náš nejlepší střelec Harrison ukázal svou genialitu, když se nejdříve trefil levou nohou v těžké pozici do šibenice, poté prošel přes 4 protihráče a zavěsil pod břevno ze strany a dílo dokonal chladnokrevným zakončením po krásné průnikovce od Jirky Novotného. Závěr jsme si pohlídali a bereme důležité body za výhru 3:2.

Hodnocení trenéra: Jestli nám něco vždycky šlo tak reakce na zpackané zápasy. Z hlediska držení míče a klidu na míči jsme hráli asi nejlepší zápas. Bohužel jsme nezachytili dva protiútoky, které Litvínov trestal. Obrovská pochvala týmu za reakci a charakter otočit ten zápas. Ukázali jsme velké odhodlání. Že by to mohlo být klidnější? Jasně, ale v tomhle je fotbal krásný a tenhle zážitek si budeme navždy pamatovat. Góly Seby? Paráda, ale celý tým na tom má zásluhu. Teď si můžou hráči užít 2 dny zasloužený odpočinek. Jaro v divizi je nemilosrdné, máme 13 zápasů za sebou a ještě 7 před sebou. Ve středu návrat do tréninku a v sobotu hurá na Vyžlovku!!!

Branky SKS1911: Harrison 3

Sestava: Myška – Roskovec, Jaroš, Horák, Veselý (41´Šulc(80´Liška)) – Ota, Špringl – Novotný (80´Tulach), Kunc, Hereš (53´Kemény) – Harrison 

Další utkání hrajeme v sobotu 18.5.2024 od 10:00 ve Vyžlovce! Přijďte nás podpořit.