SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U15 – SK Aritma Praha 1:5 (1:3)

Střešovice – měl to být velký zápas, velké derby a klání s nesmiřitelným rivalem. Místo toho se konala noční můra a středeční derby s Aritmou se stal zápasem na který budeme chtít všichni rychle zapomenout. Začali jsme dobře a brzy vedli. Do vedení nás dostal Hereš. Měli jsme i další velké šance, bohužel jsme je neproměnili. Jak už se stává když nedáš to co nedáš tak inkasuješ. Po ojedinělém útoku a centru ze strany si dal Horák vlastní gól. Před poločasem jsme prožili 5 minut hrůzy, druhý útok Aritmy skončil centrem ze strany a gólem nepokrytého hráče. Za dvě minuty propadl Myškovi nához na bránu. Rázem to bylo 1:3 a šlo se do kabin. Šance na obrat nám definitivně vzala přihrávka Keményho přes šířku hřiště do nájezdu protihráče. Ten proměnil a bylo to 1:4. Na konci soupeř ještě upravil na 1:5, když už jsme vrhli vše do útoku. Zápas roku jsme tedy vůbec nezvládli a i přes velkou územní převahu jsme prohráli s Aritmou Praha 1:5!

Hodnocení trenéra: Pokud i nadále budeme dělat chyby jako u 3. a 4. gólu soupeře tak tady nemáme co dělat. Jinak nemám moc co vytknout. Chtěli jsme hrát, dominovali jsme což je pro mě pořád v kategorii U15 směrodatné. Když dostanete v první půli z jedné střely 3 góly tak nemáte šanci na dobrý výsledek. U hráčů jsem viděl snahu, touhu a velké nasazení. Druhý poločas si Aritma zkušeně pohlídala.

Branky SKS1911: Hereš

Sestava: Myška – Kadlec (51´Kemény), Horák, Ota, Veselý (62´Šulc) – Jaroš, Špringl – Novotný, Macháček (78´Ašer), Hereš (78´Tulach) – Harrison

Další utkání hrajeme doma v neděli 2.6.2024 od 11:00 proti Mostu! Přijďte nás podpořit.