SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U16 – TJ Slovan Bohnice – Praha 8 1:3 (0:2)

Střešovice – Na Velikonoční pondělí jsme přivítali v domácím prostředí hosty z Bohnic. Čekali jsme jednoduchou a důraznou hru s rychlým přechodem dopředu a hrozícím nebezpečí ze standardních situací. Při standardních situacích jsme se chovali velice správně a soupeř nás po nich neohrozil. Zato ve hře jsme propadali ve všech aspektech. Hosté hráli lépe než my, my jsme zaostávali hluboko za očekáváním. Největší komplikací byl totální rozpad záložní řady, kde nám musel vypomoci Weis (jeho největší přednosti jsou prokazatelně v křídelní pozici), tak i Stára, který měl do té doby minimální zápasové vytížení. Hned úvodu střetnutí jsme nakupili tolik chyb, že jsme se po zbytek klání ostýchali odskočit si pro míč a svojí neaktivitou a nečekaným počtem technických chyb jsme soupeři vyklidili pole pro snadný zisk plného počtu bodů.

Všechny branky padly po našich obrovských chybách a Stárův gól (byť krásný) byl více méně náhodný. Penaltu jsme nadvakrát neproměnili a v šancích které jsme si vytvořili (a bylo jich pramálo) jsme byli ustrašení a velmi bojácní.

Pokyny, které jsme si řekli před zápasem jsme neplnili a prohráli jsme naprosto zaslouženě.

Hráli:
Nahorianskyi(7), Veselý(6.5), Frýdl(K; 6), Dostál(6.5), Škába(6), Přikryl(6), Přikryl(6), Weis(6), Stára(6), Sanders(6), Vihan(6), Dušek(6), Bába(6.5), Masopust(6)
Góly:
Jakub Stára
Hráč utkání:
Dmitry Nahorianskyi

Hráčská jubilea:
Šimon Masopust – 90. start v SKS
Patrik Škába – 160. start v SKS
Adam Weis – 60. start v SKS

Foto: DB3
Text: Daniel Klír


Hráč musí být pod bičem otrokáře.“
Martin Pulpit, český fotbalový trenér