SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U16 – FAAZ 1:5 (1:2)


Od úvodních minut, byť každý v jiné roli, nastoupili na vrcholu našeho rozestavení útočníci David Vihan a Dominic Sanders. Jak vypadal první poločas poodkrývá pomocí svých literárních dovedností David a Dominic se ve svém textu zaměřil na poločas druhý.Střešovice – Poslední domácí zápas sezóny jsme odehráli proti na jaře stoprocentnímu týmu FA Alexe Zbura. Do zápasu jsme vstoupili mnohem aktivněji než soupeř. Dokázali jsme se hned z kraje utkání dostat do dvou velkých šancí. Tu první, která přišla hned v první minutě se proměnit nepodařilo, tu druhou již ve třetí minutě proměnil Adam Nahi přesnou střelou k tyči. Po našem gólu se hra zklidnila a do šancí se ani jeden z týmů moc nedostával. Zápas byl vyrovnány a my jsme se většinou uchylovali k dlouhým nákopům. Soupeře jsme nepouštěli do šancí ze hry. Soupeř se stejně jako na podzim opíral o vynikající standardní situace. První gól vsítil po prodlouženém autu a druhý stejně jako na podzim zakroucenou střelou z rohového kopu. Přestože jsme moc nedrželi míč na svých kopačkách, tak se nám podařilo dostat do pár slibných situací. Při jedné z nich trefil Adam Nahi tyčku. Je škoda že se nám z úvodního tlaku nepodařilo vytěžit více gólů. Protivník nás potrestal za naše neproměněné šance. Jejich první gól se dal bránit lepším zajištěním, s tím druhým nic moc dělat nešlo. Myslím si že jsme zbytečně moc přerušovali hru nedovolenými zákroky na naši polovině a nechávali tak soupeře dostat se do hry.

Druhý poločas začal dobře. Dostali jsme se do tlaku, ale moc gólových šancí jsme si nevypracovali. Zápas byl dlouho vyrovnaný a dál jsme bojovali o vstřelení vyrovnávacího gólu. Až v 80. minutě se Fotbalové akademii Alexe Zbura podařilo po chybě obrany skórovat a zvýšit skóre na 1:3. Následoval gól z výkopu pro hosty na 1:4. Nakonec se v 90. minutě Akademie opět trefila z rohu a zvýšila výsledek na 1:5. Je to škoda, protože si myslím, že jsme bojovali a hráli dobře, ale nevytvořili jsme si dostatek šancí na gól. Zápas skončil nakonec jednoznačným výsledkem 1:5 a porážkou pro Střešovice.

Pohledem trenéra:
Této soutěži letos jednoznačně kralují Čechie Uhříněves a FAAZ. Oba týmy bez diskuse patří do Přeboru Prahy, kde věřím, že by i letos hráli hodně vysoko. Proti oběma celkům jsme na jaře převedli skvělé taktické bitvy, vedli jsme, měli jsme šance na další branky, ale samotný výsledek pro nás vždy skončil nepříznivě. Možná se budu opakovat, ale tohle jsou přesně zápasy kvůli kterým se vyplatí chodit na fotbal a kvůli kterým je fotbal nejlepším sportem na světě. V tabulce může být propastný rozdíl, ale nezaujatý divák na hřišti nepozná, který tým je v tabulce první a který až osmý. Přes veliké zklamání z nulového bodového zisku ve mě další den zůstávají skvělé pocity z nasazení a výkonu našich hráčů. Takticky nám úvod vyšel skvěle, vytvořili jsme si dvě stoprocentní šance, dostali se do vedení a soupeři jsme neumožnili projevit své silné stránky v kombinaci. Kluci plnili taktický plán skvěle a hosty vysvobodily standardní situace (kterým jsme se po celý rok věnovali všeho všudy 30 minut v rámci regeneračního tréninku). V druhé půli jsme byli do rozhodujícího gólu lepším týmem na hřišti my, hosty jsme přehrávali a necelou čtvrthodinu před koncem jsme díky vystupňovanému tlaku měli dokonce zahrávat pokutový kop. Rozhodčí situaci neviděl z dobré pozice a tak “vytáhl” ruku těsně před pokutové území. Jak by zápas nakonec dopadl už se nedozvíme. Ale ve mně zůstanou na tento zápas vzpomínky jen dobré a ještě jednou chci hráčům za předvedený výkon moc poděkovat. Kéž bychom takto hráli každý víkend…..Hráli:
Jedlička(7), Dušek(7), Dostál(8), Přikryl(K; 8), Škába(7,5), Nahi(7.5), Dorner(7), Davalos(7.5), Slezák(6.5), Vihan(7), Sanders(7), Nahoriankyi(7), Masopust(6), Novotný(6.5), Řechtáček(6.5), Sedelmayer(7.5), Drličiak

Sestava v úvodu utkání:

Sestava v závěru utkání:


Celkové hodnocení týmu:
7.1

Gól(Asistence):
3´ 1:0 Adam Nahi (David Vihan)
14´ 1:1 Max Krueger
23´ 1:2 David Biancon
80´ 1:3 Michal Folprecht
81´ 1:4 David Biancon
90´ 1:5 Filip Horčička

Hráč utkání:
Vít Přikryl


Hráčská jubilea:
Dmitri Nahorianskyi – 50. start za SKS
Patrik Škába – 165. start za SKS

Foto:
DB3


Text:
David Vihan, Dominic Sanders, Daniel Klír

Citát:
“Usmívej se, protože život je krásný a je v něm mnoho důvodů k úsměvu”
Marilyn Monroe, americká herečka, modelka a zpěvačka (1926-1962)

Zde nás můžete sledovat na sociálních sítích:
SK Střešovice 1911 (@Stresovice1911) / X
SK Střešovice 1911 (@skstresovice1911) • Fotky a videa na Instagramu

Zde můžete poslouchat klubový podcast 19:11.
Podcast 19:11 – Sportovní Klub Střešovice 1911 (sk-stresovice-1911.cz)

Vážení rodiče a příznivci našeho týmu,

rádi bychom vás požádali o malý příspěvek na podporu našeho talentovaného fotografa Davida Bayera. David neúnavně fotí naše zápasy a akce ve svém volném čase a jeho úžasné fotografie přinášejí radost nám všem. Jeho práce je dobrovolná, a proto bychom mu chtěli vyjádřit vděčnost a pomoci mu s náklady na jeho tvorbu.

Pokud byste měli zájem přispět, můžete tak učinit pomocí QR kódu níže. Každý příspěvek, bez ohledu na jeho výši, je velmi vítán a pomůže nám ocenit Davidovu oddanost a talent.


Děkujeme za vaši podporu!