SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U16 – SK Libuš 838 7:2 (3:2)

Střešovice – Jak se rodilo jednoznačné vítězství popsal pro naše stránky střelec dvou branek Hynek Dorner:

„Do zápasu jsme vstoupili aktivně, čímž jsme splnili požadavky trenérů, kteří na nás apelovali, abychom hráli hned od prvních minut a nemuseli znovu dotahovat jako v minulých zápasech. Aktivitu potvrdil v 10.minutě skvělým sólem David Vihan, který přešel minimálně přes 3 protihráče a skoróval. Snažili jsme se hrát svoji hru a Libuš jsme v podstatě do ničeho nepouštěli. V 20.minutě jsem po skvělé přihrávce Samuela Stromského přidal náš druhý gól svou levačkou. Po našem střídání se Libuš dostala trochu do hry a Jonáš Vojta dokázal během 10 minut vstřelit 2 góly. Remíza moc dlouho netrvala, na konci poločasu po povedené střele Martina (Davalose) dorážel Vojta Slezák. Kvůli našim neproměněným šancím jsme o poločase vedli jen 3:2.

V druhém poločase bylo vidět, že máme zápas ve svých rukou, jen jsme potřebovali uklidňující gól. Ten přišel v 61.minutě, kdy jsem se dostal ve vápně přes 3 protihráče a sám před brankářem už jsem v klidu zakončil. Po tomto gólu se Libuš už skoro ani nedostávala na naši půlku. Neustále jsme drželi míč a do konce zápasu přidali po gólu ještě Novotný, Slezák a Stára. Vyhráli jsme tedy 7:2. Zápasu pomohl i rozhodčí, který nechával hře volnější průběh. Nejdůležitější je, že jsme Libuši vrátili podzimní porážku.“


Optikou trenéra:
Hynek to popsal správně. Utkání jsme měli většinu času pod kontrolou, i když jsme si zbytečně nechali smazat dvougólové vedení. Nesmírně důležitá proto byla rychlá odpověď v podobě vítězného gólu Vojty Slezáka a v druhé půli naše čtvrtá branka. Hosté po ní ztratili naději na výsledek a defakto nám vyklidili pole pro jednoduché dohrání zápasu. Výkony některých hráčů i celkový obraz hry byl v pořádku, stejně tak plnění taktických pokynů. Z toho mám větší radost, než ze samotného výsledku. V tomto zápase nám dobře fungovala záložní řada a zejména díky ní jsme měli utkání po většinu doby pevně pod kontrolou. Kdybychom byli v zakončení klidnější, mohli jsme a měli jsme však branek přidat daleko více. Kaňkou na zápase je samozřejmě odstoupení Dymy z důvodu zdravotních problémů. Mára Jedlička si tak po druhé během 24 hodin vyzkoušel vstup do utkání z pozice náhradního brankáře a vychytal za víkend pro mladší dorost plný počet 6-ti bodů.

Hráli:
Nahorianskyi (nehodnocen), Houdek(7), Dostál(7), Přikryl (K; 7.5), Veselý(7.5), Davalos(8), Krajcer(7), Dorner(7.5), Novotný(7), Vihan(7.5), Stromský(7), Stára(7), Masopust(6.5), Frýdl(7), Přáda(7), Slezák(7.5), Jedlička(7)
Góly(asistence):
Vihan, Dorner(Stromský), Slezák, Dorner, Novotný, Slezák(Stára), Stára
Hráč utkání:
Martin Davalos Cortez


Hráčská jubilea:

Hynek Dorner – 5. gól v SKS
Adam Novotný – 10. gól v SKS
Vojtěch Theodor Slezák – 15. gól v SKS
Denis Veselý – 115. start za SKS
David Vihan – 10. gól v sezóně

Foto: DB3
Text: Hynek Dorner, Daniel Klír


Tak jako se střídá den s nocí, střídá se úspěch s neúspěchem, radost se smutkem a láska s nenávistí
Neznámý autor

Střešovice – Hynek Dorner, autor de dos goles, describió para nuestro sitio web cómo se gestó la clara victoria:

„Entramos en el partido de forma activa, lo que satisfizo las exigencias de los entrenadores, que nos instaron a jugar desde los primeros minutos y a no volver a apretarnos como en los partidos anteriores. La actividad se confirmó en el minuto 10 con una gran jugada individual de David Vihan, que se cruzó con al menos 3 rivales y marcó. Intentamos hacer nuestro juego y básicamente no dejamos hacer nada a Libuše. En el minuto 20, tras un gran pase de Samuel Stromsky, añadí nuestro segundo gol con la zurda. Tras nuestra sustitución, Libus se metió un poco en el partido y Jonáš Vojta consiguió marcar 2 goles en 10 minutos. El empate no duró mucho, al final del descanso Vojta Slezák marcó tras un buen disparo de Martin (Davalos). Debido a nuestras ocasiones falladas sólo íbamos 3:2 arriba al descanso.

En la segunda parte vimos que teníamos el partido en nuestras manos, sólo necesitábamos un gol de consolación. Llegó en el minuto 61, cuando superé a 3 rivales en la línea de cal y rematé tranquilamente solo delante del portero. Después de ese gol, Libuš apenas entró en nuestro campo. Mantuvimos el balón constantemente y al final del partido Novotný, Slezák y Stára añadieron un gol cada uno. Así que ganamos 7:2. Al partido también contribuyó el árbitro, que dejó que el juego discurriera con más libertad. Lo más importante es que le devolvimos a Libuš la derrota de otoño“.

La opinión del entrenador:
Hynek lo describió correctamente. Tuvimos el control del partido la mayor parte del tiempo, aunque dejamos que una ventaja de dos goles se esfumara innecesariamente. Por eso, la rápida respuesta en forma del gol de la victoria de Vojta Slezák y nuestro cuarto gol en la segunda parte fueron extremadamente importantes. Después de ese gol, los invitados perdieron la esperanza de obtener un resultado y despejaron de facto el campo para un final fácil. La actuación de algunos jugadores y la imagen general del partido estuvieron bien, al igual que la ejecución de las instrucciones tácticas. Estoy más contento por eso que por el resultado en sí. Nuestra línea de mediocampo funcionó bien en este partido y, gracias a ellos en particular, tuvimos el control del juego durante la mayor parte del tiempo. Sin embargo, si hubiéramos estado más tranquilos al final podríamos y deberíamos haber marcado muchos más goles. La mancha del partido es, por supuesto, la retirada de Dima por problemas de salud. Así que, por segunda vez en 24 horas, Mara Jedlicka probó suerte entrando en el partido como portero suplente y se llevó los 6 puntos del fin de semana para la cantera.

Jugaron:
Nahorianskyi (no valorado), Houdek(7), Dostál(7), Přikryl (K; 7,5), Veselý(7,5), Davalos(8), Krajcer(7), Dorner(7. 5), Novotný(7), Vihan(7,5), Stromský(7), Stára(7), Masopust(6,5), Frýdl(7), Přáda(7), Slezák(7,5), Jedlička(7)
Goles(asistencias):
Vihan, Dorner(Stromský), Slezák, Dorner, Novotný, Slezák(Stára), Stára
Jugador del partido:
Martin Davalos Cortez

Aniversarios de jugadores:

Hynek Dorner – 5º gol en el SKS
Adam Novotný – 10º gol en el SKS
Vojtěch Theodor Slezák – 15º gol en el SKS
Denis Vesely – 115º partido como titular en el SKS
David Vihan – 10º gol de la temporada

Foto: DB3
Texto: Hynek Dorner, Daniel Klír