SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U16 – Sokol Stodůlky 0:4 (0:0)

Střešovice – Proti přeborovému týmu jsme nastoupili v dosti odlišné sestavě, než v předchozím přípravném utkání. Je to pochopitelné, jsou prázdniny. Nicméně týmová souhra v prvním poločase nebyla špatná, umožňovala nám jednoznačnou herní převahu a šance na vstřelení několika branek. Naše činnost byla v pořádku z hlediska defenzivního a i ofenzivního, včetně správného přepínání po ztrátě a odskakování si pro míč. Místo toho abychom vedli o tři nebo čtyři góly, první půle skončili bez branek.

V druhém poločase všechny pozitivní atributy z dějství prvního vyprchaly. Klukům došly síly, velmi viditelně. Křídla už si tolik nechodila pro míče, naše napadání nebylo již tolik precizní a tudíž efektivní a soupeř získával snadněji půdu pod nohama. První gól byl přímým důsledkem úbytku našich sil. Pohybem nezachycená narážečka umožnila živějším hostům získat potřebné vteřiny v prostoru před našem pokutovém území na dokonale nasměrovanou střelu, na kterou skvěle chytající Nahorianskyi neměl nárok. Takovýto gól prakticky hned z první střely Stodůlek nám zasadil velmi tvrdou ránu. Do konce zápasu jsme se z ní nedokázali vzpamatovat a naše pokusy o útoky končily příliš daleko od soupeřovy branky.

Soupeř postupně zatloukl další tři hřebíčky do naší pomyslné rakve a konečný výsledek je hrozivý.

Výkon v prvním poločase odpovídal z 60% našim představám, nutno zlepšit komunikaci, poctivé dostupování, razanci a přesnost přihrávek a samozřejmě zakončení!

V druhém poločase se nám nepovedlo téměř vůbec nic.

Hráli:
Nahorianskyi, Houdek, Sedelmayer, Grégr, Veselý, Přikryl, Přáda, Weis, Masopust, Vihan, Dorner, Krajcer, Frýdl, Sanders

Hráč utkání:
Denis Veselý


Foto: DB3
Text: Daniel Klír, 19.02.2024