SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U16 – Vršovice 5:1 (3:0)

Patrik Škába s Adamem Drličiakem nebyli připraveni ke hře (Patrik si ještě odpykával trest za své vyloučení z posledního venkovního klání a Adam má za sebou teprve jeden tréninkový týden), zato však byli připraveni popsat svůj pohled na utkání. První poločas popisuje Patrik, druhý Adam.


Střešovice – V neděli 19. 5. jsme na domácím hřišti hostili tým z Vršovic. Ze začátku zápasu jsme se snažili držet míč, ale hodně rychle jsme o něj přicházeli. Až v 11. minutě vystřelil daleko za vápnem Davalos a rána smolně pro hosty zapadla za gólmana Kravchuka.

Do 27. minuty se bojovalo o míč kolem poloviny hřiště až pak vystřelil opět Davalos těsně nad břevno.

V 31. minutě utekl po pravé straně hřiště Plch a naservíroval balon přesně na hlavu Vihana a ten chladnokrevně zakončil.

Během 37. minuty měli první větší šanci i hosté a Jedlička musel vyrážet na rohový kop.

Těsně před koncem prvního poločasu nás poslal do tříbrankového vedení Stára, po střele do odkryté branky.

Do druhé půle jsme nenastoupili moc aktivně, Vršovice byly více na míči, měly více kombinací a chtěly dát gól. Ten přišel v 61 minutě po naší chybě v obranné části a Vršovice snižují na 3:1.

Po obdrženém gólu jsme se probudili a začali jsme opět hrát naši hru a to se projevilo, když v 67. minutě skóroval David Vihan. Po tomto gólu se hrálo opět pod naším vedením a dominovali jsme. Poté se ale v 82. minutě po naší chybě ve vápně pískala penalta a to znamenalo pokutový kop pro Vršovice, který ale hosté neproměnili. Po této neproměněné penaltě jsme opět začali hrát a projevilo se to v 87. minutě kdy po chybě brankáře skóruje Dalibor Dušek. Vyhráli jsme tedy 5:1. Nejdůležitější je, že jsme Vršovicím vrátili podzimní porážku.


Pohledem trenéra:
Utkání se mi nehodnotí snadno. Byť jsme v utkání jednoznačně a bez větších obtíží zvítězili, spokojen být tentokrát nemůžu. Vypracovali jsme si šance na několik utkání, ale nakládali jsme s nimi prachbídně. Hráli jsme pomalu, přidržovali jsme míč, místo toho abychom hru zrychlili a díky tomu jsme přicházeli o četnější útočné možnosti. Zejména v druhém poločase jsme nehráli s dostatečnou koncentrací, nebyli jsme agresivní a naše napadání bylo mdlé. Spokojili jsme se s bezpečným vedením a připadalo mi, jako bychom čekali na závěrečný hvizd. Hosté nepřijeli v dobrém rozpoložení a neměli možnost střídání. Úroveň utkání měla klesající tendenci a my jsme tak nějak v klidu docválali ke třem bodům. Do konce soutěžního ročníku nám nyní zbývají tři utkání, ve kterých se doufám budeme prezentovat v daleko lepším světle.Hráli:
Jedlička(6) – Plch(7), Dostál(7), Přikryl(K; 6), Houdek(8) – Davalos Cortez(7), Krajcer(7), Dorner(6.5) – Novotný(7.5), Vihan(7), Slezák(6.5)
Dušek(6.5), Masopust(6), Sanders(6.5), Stára(6.5)Góly(asistence):
12´ 1:0 Martin Davalos Cortez
31´ 2:0 David Vihan (Tomáš Plch)
44´ 3:0 Jakub Stára
62´ 3:1 Vladyslav Kukhtaruk
68´ 4:1 David Vihan
88´ 5:1 Dalibor Dušek

Hráč utkání:
Kryštof HoudekHráčská jubilea:
Hynek Dorner – 60. start za SKS
Adam Novotný – 10. gól v SKS
Dominic Sanders – 60. start za SKS
Jakub Stára – 60. start za SKS
David Vihan – 20. gól v SKSZajímavosti:
Jakub Stára vstřelil gól již ve třetím utkání v řadě.


Tento víkend se trefili oba bratři Vihanové.


Marek Jedlička druhý víkend v řadě posbíral 6 bodů.Foto: DB3
Text: Adam Drličiak, Patrik Škába, Daniel Klír
citát:
“Nikdo se mě neptal, jestli se chci narodit. Tak ať mi neříká, jak mám žít.”
Neznámý autor