SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U17 – ABC Braník 5:1(1:0)

Nemesis je v řecké mytologii bohyně spravedlivé odplaty. V sobotním slunečném odpoledni zavítala do nejkrásnější čtvrti v Praze, aby byla svědkem odvety proti týmu z Prahy 4. Po podzimní debaklu na jejich půdě jsme rozhodně měli co vracet.


Střešovice – Do utkání jsme vstoupili se skvělým myšlenkovým nastavením a totální koncentrací. Aktivní vstup a dobrá hra celého týmu nám umožnila jít brzy do vedení. Po krásné akci a dokonalém centru Frývaldského vstřelil vedoucí branku utkání Brož. Z nasazení jsme nepolevili a tvořili jsme si další šance. V největších z nich byli Dasbach a později i De Korver, ale prvního skvěle vychytal brankář a druhý jmenovaný si vylámal zuby na břevnu. Hosté byli bez jediné šance. Skóre první půle skončilo těsným rozdílem, což nás mrzelo. Cítili jsme, že dokážeme svojí hru přetavit ve víc, než jedinou vstřelenou branku.

V druhém poločase jsme působili klidněji a s každou minutou bylo jasnější, kdo získá tři body. Skóre nám pomohl navýšit v 56. minutě Kysel. Nelze nezmínit geniální asistenci opět skvěle hrajícího Rubáše. Pomalý rozjezd v zápase měl Fibinger, ale rovněž jeho výkon postupně gradoval. V 59. minutě nás poslal do již tříbrankového vedení. V minutě následující jsme si vybrali snad jednu slabší chvilku v zápase a umožnili jsme hostům snížit na 3:1. O slovo se pak opět přihlásil Fibinger a suveréně proměnil samostatnou akci. Skóre završil po další pěkné akci přesnou trefou Kožený.

Krásný zápas, krásné góly a velmi dobrý týmový výkon. Výborně fungovala komunikace, napadání a zastupování jednotlivých hráčů. Důležitý byl rovněž důraz v osobních soubojích a neustálá aktivita na špičkách. My trenéři jsme nemuseli do hry prakticky vůbec vstupovat a kluci soupeři neumožnili téměř nic.


Základní sestava:
Pišl – Schürrer, Kučera(K), Bouček – Rubáš, Brož, Kožený, Krauz, Dasbach – De Korver, Frývaldský
Střídali:
Fibinger, Kubička, Kysel, Matějka, Šebesťák, Weinrich
Góly(Asistence):
2x Fibinger(Kysel, Kubička), Brož(Frývaldský), Kožený(Kysel), Kysel(Rubáš)
Hráč utkání:
Jan Kysel

„Neselžete, dokud se nepřestanete snažit.“
Albert Enistein, německo-americký fyzik (1879-1955)

Daniel Klír, 14.05.2023