SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U17 – SK Union Vršovice 4:0(3:0)

Střešovice – V příjemném domácím prostředí na přírodní trávě jsme si v sobotu dokráčeli pro třetí vítězství v řadě. I přes 7 změn v základní sestavě jsme si bez větších obtíží poradili s hosty z Vršovic a udrželi na jaře konečně první čisté konto. Bodový zisk z podzimu jsme dorovnali (19) tři kola před koncem, kde však na nás čekají velmi těžké výzvy.


V první půli nám chvilku trvalo vstoupit do zápasu. Chyběl pohyb i důraz, ale soupeř se k ohrožení Haláka nepropracoval. Hosté vystřelili dvakrát z velké vzdálenosti a měli jednu slibnou příležitost po standardní situaci. Ve velké šanci se ocitl po dobré akci Dasbach, ale branku nevsítil. První branku vstřelil Weinrich, který se ujal pokutového kopu nařízeném po ruce vršovického hráče a s přehledem jej proměnil. Tentýž hráč nás po přihrávce Šebesťáka povedenou střelou levou nohou dostal do vedení dvoubrankového. Třetí branku vstřelil Taymur Kuzhman po rychlé pěkné akci a výborné přihrávce Frývaldského.

Poločas skončil jednoznačně v náš prospěch. Byli jsme přímočaří a poměrně efektivní.
 V druhém poločase jsme změnili způsob hry a chtěli jsme si více užívat míč. Hra byla klidnější, méně přímočará, ale naprosto pod kontrolou. Poslední branku v utkání vstřelil Oliver Frývaldský po přihrávce Bazaly.

Kluci si za vyhrát zasloužili. Stále stupňovaným tempem jsme si vítězství zajistili již v prvním poločase. Vysokým stupněm koncentrace a dobrou komunikací jsme si ho bez problému pohlídali v poločase druhém.

V příštím utkání jedeme na půdu vedoucí Admiry, kde si sílu našeho širšího kádru otestujeme na plno.

Základní sestava:
Halák – Schürrer, Kučera(K), Bouček – Dasbach, Bazala, Šimánek, Burger, Matějka – Šebesťák, Weinrich
Střídali:
Frývaldský, Kuzhman, Řežábek, Vosický
Góly(Asistence):
2x Weinrich (Šebesťák), Kuzhman (Frývaldský), Frývaldský (Bazala)
Muž zápasu:
Kučera

„Vůle k vítězství, touha uspět, snaha naplno využít svůj potenciál… to jsou klíče, které vám odemknou dveře k osobní dokonalosti.“
Konfucius, čínský filosof, sociální politik a státník (551/479 př.n.l.)

Daniel Klír, 24.05.2023