SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U19 – TJ Praga 4:4 (3:0)

Střešovice – Po nevydařeném utkání v týdnu proti Stodůlkám (0:2), nás další kolo čekala dosud suverénní Praga Praha.

Utkání můžeme hodnotit jako zápas dvou poločasů. 

V prvním poločase jsme byli jasně lepším a nebezpečnějším mužstvem. Zaslouženě jsme vedli 3:0 a můžeme říct, že JENOM!!!

Druhý poločas byl vyrovnaný a Pragovka nic nezabalila a začala nás tlačit. Bohužel jsme je do zápasu vrátili sami. Po zbytečných chybách (faulech) jsme se dostali pod tlak a po jednom přímém kopu hosté snížily. Tím jim narostly křídla a bylo jich plné hřiště. V zápětí po dvou prohraných soubojích na levé straně měl pak před naší brankou útočník Pragovky moc času a bylo sníženo už pouze o jednu branku. 

Ještě se nám povedlo po faulu ve vápně navýšit vedení opět o dvě branky. Ale dalším zbytečným faulem a nepokrytým náběhem bylo rázem opět o jednu branku. Pragovka vsadila na hru vabank a my měli několik brejkových situací k rozhodnutí, ale to se nám nepodařilo a tak přišel trest v poslední minutě na 4:4.

Závěrem: Kluky musíme pochválit za rozdílný přístup k utkání (proti středě). Škoda, že přišla poločasová přestávka :-). Ani druhý poločas nebyl z naší strany špatný, jen jsme selhali ve finální fázi a nedokázali navýšit náskok a rozhodnout.

Sestava: Šanda – Kučera (77´ Janeček), Morháč, Janoušek (68´ Brož), Prachař – Krauz, Kára, Kuzhman – Hůlka (63´ Motovylchuk), Kožený, Rubáš (63´ Savinov)

Připraven: Štefan