SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Winter League 2023 vyhrála Roudnice nad Labem!

Pro letošní zimní období je dobojováno. S hodinovým zpožděním, pod které se podepsalo noční sněžení, byly v neděli zahájeny poslední zápasy Winter League. Ve finále zdolala Roudnice tým ze Lhotky celkem jednoznačně a zaslouženě si tak odváží „ušatý pohár“ pro vítěze soutěže. Tempo Praha ve finále podalo velmi sympatický výkon, leč na celkové prvenství to bohužel nestačilo a tak musí vzít za vděk alespoň stříbrné medaile.

Utkání o třetí místo bylo dramatické takřka až do samého konce. Ještě v poločase vedl tým obhájce trofeje z Neratovic o jedinou branku, nicméně Stodůlečtí ve druhé části zabrali a překlopili výsledek na svou stranu. Neratovičtí si tak po loňském triumfu letos odvezli „nepopulární“ bramborovou pozici.

V utkání o sedmé místo mezi Aritmou a ČAFC došlo dokonce i na penaltový rozstřel. V něm byly šťastnější modrobílý.

Páté pokračování Winter League nabídlo 42 utkání, ve kterých padlo celkem 443 branek a skvělé výkony všech zúčastněných. Tímto bychom všem týmům, rodičům a fanouškům chtěli ještě jednou poděkovat za účast a věříme, že za rok se potkáme s o rok mladšími hráči (2013) pro které bude zimní liga v roce 2024 určena.

Za FO SK Střešovice 1911

Jan Syrový

Hlavní pořadatel