SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Zličín „B“ – MB 0:2 (0:1)

Zličín – Pokus o reparát za výsledek i výkon z minulého kola jsme zahájili na velké zličínske trávě v „letním“ odpoledni aktivně, se snahou nenechat domácím žádný prostor k přípravné kombinaci a založení útoku z vlastní půle „v klidu“. Naopak naše akce měly mít ( v našich představách 🙂 ) patrnou systematickou konstrukci a plynulý a rychlý přechod do útočné fáze 🙂 . Samozřejmě, že plány jsme nedokázali plnit beze zbytku, nicméně snaha a úsilí našich borců byly zřejmé..

Poločas probíhal bojovně, akce se střídaly na obou stranách a tempo zápasu bylo solidní. Ráz dalšímu průběhu zápasu dal parádní střelou ze střední vzdálenosti F. Fischer (31.min 0:1).

Druhá půle přinesla trochou odlišný obraz hry : Zličín nás přitlačil na naší půli a do vápna směřoval jeden míč za druhým. My jsme v útočné fázi postrádali invenci a naše náznaky ofenzivních akcí neměly dlouhé trvání.. Prakticky jsme si koledovali o vyrovnání a nemohli se pořádně vymanit z tlaku soupeře. Nicméně naše odhodlání a nasazení společně se štěstím, které bylo po dlouhé době na naší straně znamenalo stále vedení a tedy i příležitosti k rychlým protiútokům do otevřené obrany domácích. Když byl při jednom z nich po faulu a druhé žluté vyloučen stoper domácích trochu se nám ulevilo, avšak jistotu bodů jsme stále neměli. Tu nám dal až v nastavení I. Chvalovský bezpečné proměněnou penaltou za další faul domácí obrany v kritické situaci, opět na A Šperla, tentokrát uvnitř vápna (92.min 0:2).

Body jsme tvrdě vybojovali a i proto se k nám přiklonilo štěstí. Naši hráči odvedli poctivou práci, šli mu naproti.  Pro příští sezónu podáváme žádost na STK abychom mohli všechny naše zápasy hrát na hřištích soupeřů..( viz tabulka – hlavní fotka 🙂 ).

Sestava SKS : Šanda – Rožec, Smejtek (66.Papež), Němec, Vondrášek (93.Barták) – Šperl, Vejvoda Fischer, Štric (46.Dobrý) – Chvalovský, Michalanský.

Góly SKS: Fischer, Chvalovský (pen)

RT