SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Fotbalový klub SK Střešovice ve spolupráci s DN Football Academy nabízí pro všechny členy a hráče z blízkého okolí možnost navštěvovat individuální tréninky. Tyto tréninky jsou primárně zaměřeny na rozvoj individuálních technických dovedností s míčem a základních motorických dovedností.

Tréninky jsou vedeny kvalifikovanými trenéry z řad DN Football Academy a SK Střešovice 1911. Individuální tréninky jsou určeny primárně pro hráče v kategoriích U8 – U15. Tréninky probíhají individuálně nebo ve skupince maximálně 4 hráčů (1- 4) na jednoho trenéra. V případě vetšího počtu jsou hráči rozděleni do skupin dle věkových kategorií. 

Pro každý trénink je nutná registrace.

Registrace tréninků na následující týden je možná vždy od středy 20:00 do neděle 20:00. 

Cena za tréninkovou jednotku (60 min) je 200,-Kč.

REGISTRACE

KONTAKT

Daniel NOVOTNÝ
602 603 556
dn.training1@gmail.com

MÍSTO KONÁNÍ

SK STŘEŠOVICE 1911, z.s
Cukrovarnická 62
162 00, Praha 6

ČASY TRÉNINKŮ

Budou upřesněny.


DN FOOTBALL ACADEMY

POJĎ HRÁT FOTBAL ZA STŘEŠKY!

Největší fotbalový klub na Praze 6 nabírá nové hráče!
Nejsme jen klub. Jsme rodina!

CHCI HRÁT ZA STŘEŠKY