Pomozte SK Střešovice 1911 růst s Acetexem!

Milí podporovatelé SK Střešovice 1911,

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit novou spolupráci s firmou Acetex, která se specializuje na realizaci fotovoltaických elektráren. Díky této spolupráci máte možnost nejen podpořit náš klub, ale také získat finanční odměnu nebo slevu na vlastní realizaci fotovoltaické elektrárny.

Jak to funguje:

1. Vyplňte formulář níže se svými kontaktními údaji nebo údaji osoby, kterou znáte a která má zájem o realizaci fotovoltaické elektrárny.
  2. Acetex Vás nebo Vašeho známého kontaktuje s podrobnostmi a připraví nabídku na míru.
  3. Při podpisu smlouvy na realizaci elektrárny dostane náš klub SK Střešovice 1911 odměnu 10.000 Kč.
  4. Odměnu můžete sdílet – pokud si přejete, můžete si z této odměny odnést až polovinu, tedy 5.000 Kč!

Kdo může pomoci:

Každý z vás může pomoci, ať už jste hráči, trenéři, rodiče našich mladých talentů, členové představenstva, nebo věrní fanoušci. Tato nabídka je určena všem, kteří mají chuť podpořit náš klub a zároveň využít skvělou příležitost k instalaci fotovoltaické elektrárny. Spojte své síly s Acetexem a přispějte k rozvoji SK Střešovice 1911.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odeslání formuláře:

Po vyplnění formuláře Vás bude kontaktovat zástupce firmy Acetex pro další kroky. Děkujeme, že podporujete SK Střešovice 1911 a těšíme se na úspěšnou spolupráci!

Výhody pro Vás a Klub:

• Finanční podpora pro SK Střešovice 1911.
  • Možnost sdílení odměny za zprostředkování.
  • Podpora ekologického řešení v podobě fotovoltaických elektráren.

Výhody pro Vás a Klub:

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@sk-stresovice-1911.cz nebo telefonicky na čísle:
+420 602 409 017.

Děkujeme za Vaši podporu!