SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Neratovice Býškovice – U12 1:4 (0:3, 1:0, 0:1)

Střešovice – První letošní mimopražský výjezd na hřiště druhého celku tabulky do nedalekých Neratovic jsme zvládli s naprostou dominancí a přehledem. Domácí si věřili na body, ale náš výkon neměl takřka chybu.

Neratovičtí se vyhřívají na slunci a aktuálně okupují druhou pozici. Nečekal nás tedy jednoduchý zápas, ale vzhledem k podzimnímu domácímu utkání a znalosti naší síly, jsme si i přesto věřili na body.

V krásném fotbalovém počasí jsme na domácí vlétli jako uragán. Již ve třetí minutě jsme odvrátili bez potíží rohový kop, míč si pod půlkou uzmul Kopřiva, předběhl bránícího hráče a velmi chytře z dálky přehodil Neratovického brankáře.

Za pár minut jsme vedení navýšili obdobně, tentokrát centrovaný míč sebral brankář Chouň, přízemním výkopem našel přesně na polovině Bouzka, ten si velmi dobrým prvním dotekem přichystal míč na lob takřka z půlky hřiště.

Rychlé branky nás evidentně uklidnili a dál jsme tlačili na soupeřovu obranu, která chybovala. Dlouhé balóny jsme si v poklidu dokázali pohlídat a k tomu všemu jsme přidali dobrou kombinaci a jistotu na míči.

Po dvaceti minutách jsme opět zvýšili skóre na rozdíl tří branek. Po levé straně zatáhl míč velmi aktivní Rada M. a naservíroval před prázdnou bránu Soukupovi, který sice netrefil čistě, ale míč nakonec přeci jen skončil v domácí brance.

Po přestávce jsme neupustili z aktivity, chtěli jsme přidávat branky a decimovat soupeře nadále naší velmi aktivní hrou. To se nám dařilo nad míru, povedené kombinace a přechody do útoky neskončili brankami jen díky smůle, či naší nepřesnosti v koncovce. Neratovičtí působili bezradným dojmem, někteří z hráčů volili nešetrné zákroky k zachycení našich akcí a jejich náznaky šancí v podobě střel z dálky byly z kategorie propagačních a Chouň v brance neměl mnoho práce. Možná to se podepsalo pod jedinou domácí branku, kdy si Chouň po jedné prudší střele vyrazil míč vysoko před svou branku a místo chycení do ruky míč poslal prudce do šibenice naší svatyně. Dnes již úsměvný moment, ale obava, aby to nenabudilo soupeře k větší aktivitě a zvratu utkání byla na místě.

Nicméně ani tento moment nedodal Žluto-modrým žádnou větší energii a jelikož my jsme dnes opravdu hráli po celých 90.minut dobrý a náročný fotbal, přidali jsme nakonec ještě jednu branku Kopřivou a odvezli si po právu zasloužené vítězství. 

Očima trenéra: Dnes absolutní spokojenost, navázali jsme na herně povedené jarní zápasy, jen s rozdílem, že jsme se vyvarovali chyb v obraně, krátkých herních výpadků a střelecké potenci. Jsem moc rád, že kluci předvádí dobrý fotbal a troufám si říct, že je to již náš standard. Je to vždy jen o našem zakončení či soustředění po celou dobu utkání. To, co nás stálo vítězství v minulých zápasech, jsem dnes nedopustili a jsem za to rád. Je radost s těmihle hráči pracovat, protože oni chtějí pracovat a hrát fotbal.

Střelec SKS1911:  Kopřiva 2, Soukup, Bouzek

Sestava SKS1911: Chouň, Aharonyan, Bouzek, Elshal, Janovec, Kopřiva, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Tichý,  

Další utkání hrajeme doma v neděli 21.4.2024 proti lídrovi soutěže Roudnici nad Labem. Přijďte nás podpořit!