16. díl - Ladislav morgenstern

Pozvání na poslední díl sezony přijal Láďa Morgenstern. Rozpovídal se o tom, co mu přináší C-tým, jaké angažmá bylo nejzajímavější, a jaké ambice má do příští sezony! To vše a mnohem více se dozvíte v dnešní epizodě na vašich oblíbených platformách!

15. díl - víťa Vondrášek

ozvání přijal kapitán Víťa Vondrášek. Odpoví třeba na to, zda byl kapitánem i jinde než v Cukrovarnické! Co ho donutilo změnit působiště, jak dlouho probíhaly oslavy, co bylo v uplynulé sezoně nejtěžší, a nebo zda rozumí Víťa autům... I o tom je 15 díl!

12. díl - Eva Kubíčková

V dalším podcastu si za mikrofon s Dávou Bayerem sedla klubová srdcařka Eva Kubíčková a bylo to doslova bez frází! Koho všeho natřela? Pusťte si 12. díl!

PODCAST 19:11

Přinášíme vám střešovický podcast 19:11, moderovaný Davidem "Čudlou" Bayerem, hráčem C týmu a trenérem mládeže. V tomto unikátním podcastu se setkáte s různými členy střešovické komunity, od mladých nadějí přes hráče mužských týmů, trenéry, funkcionáře až po fanoušky. Připojte se k nám a objevujte příběhy lidí, kteří tvoří srdce klubu SK Střešovice 1911. Poslechněte si naše epizody a buďte součástí naší fotbalové rodiny s podcastem 19:11!

16. díl - Ladislav Morgenstern

15. díl - Víťa Vondrášek