SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

6. díl - Miroslav Rothe

Rozhovor s dlouholetým srdcařem, členem výboru a trenérem C týmu, Miroslavem Rothem.

5. díl - Dan Novotný

Poslechněte si již pátý díl našeho podcastu 19:11 se střešovickým trenérem mládeže, Danem Novotným.

PODCAST 19:11

Přinášíme vám střešovický podcast 19:11, moderovaný Davidem "Čudlou" Bayerem, hráčem C týmu a trenérem mládeže. V tomto unikátním podcastu se setkáte s různými členy střešovické komunity, od mladých nadějí přes hráče mužských týmů, trenéry, funkcionáře až po fanoušky. Připojte se k nám a objevujte příběhy lidí, kteří tvoří srdce klubu SK Střešovice 1911. Poslechněte si naše epizody a buďte součástí naší fotbalové rodiny s podcastem 19:11!

6. díl - Miroslav Rothe

5. díl - Dan Novotný

4. díl - Marek Švejda

3. díl - Ludvík Polášek

2. díl - Petr Krauz

1. díl - Venca Muroň

POJĎ HRÁT FOTBAL ZA STŘEŠKY!

Největší fotbalový klub na Praze 6 nabírá nové hráče!
Nejsme jen klub. Jsme rodina!

CHCI HRÁT ZA STŘEŠKY