SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

ZP: MA – FK Admira Praha B 0:2 (0:1)

Vstoupili jsme do druhé fáze přípravy. Přivítali jsme 12. tým divize B, rezervu týmu z Kobylis, který momentálně vede Pavel Gregor. Trenér, který dvakrát působil i u nás ve Střešovicích. Všem tedy bylo zřejmé, že tým Admiry bude fyzicky velmi dobře připraven. Pro nás konfrontace s divizním týmem bylo jasnou výzvou. Přesto jsme do zápasu díky nemocem šli oslabeni, chyběl Alba, Jensen, kapitán Charvát, Rek, Petr Věchtík či Honza Rychlík. Na druhou stranu jsme po delším zranění mohli na hřišti, byť jen na 15 minut spatřit Marka Vyjdáka. V opticky vyrovnaném zápase měli navrch hosté.

STATISTIKA ZÁPASU

Statistiky 1. poločasu: branky: 0-1, střely: 5-9, rohy: 3-2, faktor xG: 0,62 – 1,36

Nastoupila tato sestava

Do hry připraveni: Chloupek, Rothe, Hojsák, Vyjdák, Hůlka.

První ohrožení branky si připsala Admira. Po pohledné akci po levé straně jsme dovolili pohotové zakončení na hranici vápna. Borský byl připraven.

Po rohovém kopu, rozehře nakrátko přes Věchtíka, přišel centr do vápna, prodloužení hlavičkou Junkem a bohužel nepřipravený Vodrážka v pozici na malém vápně.

15´ Tato pasáž byla definována naším tlakem díky dobře hraným standardkám. Kromě střely Yarullina jsme víc vytěžit nedokázali.

29´ Naopak nakopla našeho soupeře. Po centru zleva ve vápně odskočil do volného prostoru hráč, který hlavičkou nasměroval Admiru do jednobrankového vedení. Gól. 0:1

33´ Povzbuzení v podob vstřeleného branky se projevilo zlepšeným pohybem hostů. Navíc další ohrožení nastalo po povedené pumelici z 25 metrů. Tato parádní střela orazítkovala tyč.

41´ V závěru poločasu jsme čelili obrovské šanci Admiry. Tentokrát po centru zprava se k zakončení na malém vápně dostal útočící hráč, jeho střela skončila nad, možná i proto, že byl důrazně bráněn Štyksem.

52´ Druhý poločas jsme chtěli pokračovat ve vyrovnaném zápase. Což se i dělo. Jenže jsme se občas dopustili obrovské chyby a zbytečně jsme nabízeli soupeři brankové možnosti. Sami jsme naopak dopředu byli trochu bezzubí. Rothe s Bialekem na půlce rozehráli naši standardku tak nešťastně, že za vteřinu měl soupeř míč na no ze v brejku tři na dva. Němec ve skluzu situaci nezabránil. Veselý se nechal obejít, Borský také, jenže odkrytá prázdná branka zůstala netrefena.

60´ Po hloupé ztrátě na polovině hřiště přišel brejk po levé straně, centr na hranici vápna a pohotová nebezpečná střela těsně vedle.

71´ Zbytečný faul Bialeka způsobil výhodný malý roh soupeře. Přízemní kroucená střela, byl na přední tyči ztečovaná do protipohybu brankáře a Admira šla do dvoubrankového vedení. Gól. 0:2

85´ A do třetice nevynucená chyba v rozehře na pravé straně. Rychlé přenesení za stopery, včasný výběh Borského, který byl u míče dřív, leč útočník přes něj přepadl a rozhodčí to celé vyhodnotil penaltově. Nejen Borský byl jiného názoru. Borský si však exekutora pokutové kopu načetl a penaltu mu lapil.

Zápas jsme prohráli. Naznačil nám však, že na tom nejsme špatně, nepropadli jsme. Víme, na čem pracovat, abychom na první jarní kolo přeboru byli připraveni. V týdnu jsme zúžili kádr, děkujeme všem hráčům, kteří se nevešli do kádru za jejich nasazení. Nyní nás čeká další divizní setkání, tentokrát v týdnu, ve středu 14. února přivítáme doma od 19 hodin SK Hřebeč. Těšíme se na vaši podporu. Věřme, že se někteří marodi již dají do kupy a my budeme zase o něco silnější.