SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MC – FC Nebušice B 3:4 (1:2)

Střešovice Ve vyrovnaném souboji mezi SK Střešovice 1911 C – SK Nebušice B v pražské druhé třídě se oba týmy ukázaly jako sobě hodní soupeři. Pro oba týmy to byl první soutěžní zápas po zimní přestávce, což přidalo na důležitosti a napětí v tomto střetnutí dvou odvěkých rivalů. SK Střešovice C dostaly posily v podobě dvou nadějných dorostenců, zatímco Nebušice posílili díky několika hráčům z jejich A týmu.

Vzápětí po úvodním hvizdu se tým Střešovic chopil iniciativy, když Viktor Lada vstřelil branku levou nohou, roztřásl síť a uvedl svůj tým do vedení již z první akce. Avšak Nebušice nezůstaly pozadu a brzy vyrovnaly skóre. Těsně před poločasem pak otočily situaci ve svůj prospěch po dalekonosné střele, čímž si zajistily náskok 1:2 před druhou půlkou zápasu.

Ve druhém poločase se hra vyvíjela vyrovnaně, přičemž oba týmy měly šance na zvrat vývoje zápasu. Avšak tým Střešovic utrpěl těžký zásah poté, co nedokázal úspěšně vykopnout míč z vlastního vápna, což vedlo ke třetí brance na straně Nebušic. Střešovice neztratily naději a dokázaly odpovědět okamžitě po inkasovaném gólu. Matěj Štefan přihrál dorostenci Tarasovi, který na malém vápně bezpečně zakončil a snížil náskok soupeře.
Každý souboj a každá akce měly v tuto chvíli potenciál rozhodnout o vítězi, a tak atmosféra na hřišti byla napjatá a plná očekávání. Za stavu 2:3 se Martin Rothe pokusil o vyrovnání, když vypálil krásnou pumelici. Jeho pokus byl velmi blízko k úspěchu, míč se odrazil od břevna a k dorážce se nikdo včas nedostaĺ.
Rozhodující moment zápasu přišel ve prospěch týmu Nebušic, když Jakub Částka zaznamenal čtvrtou branku svého týmu po akci volným středem pole. S chladnou hlavou se dostal sám před brankáře, umístěnou střelou k levé tyči prostřelil obranu a zvýšil náskok svého týmu. Za Střešovice korigoval v úplném závěru Luboš Trubec na konečných 3:4.

Tým Střešovic však ví, že jedna vlaštovka jaro nedělá a plánuje vylepšit svou taktickou přípravu na základě důkladného videorozboru tohoto střetnutí. Analyzovat jednotlivé situace, chyby i úspěchy z minulého zápasu jim jistě pomůže lépe porozumět dynamice hry a identifikovat oblasti, na kterých je třeba pracovat. Tímto způsobem mohou efektivně zlepšit své taktické schopnosti a lépe se připravit na další soupeře v pralesní lize. Proto doražte na další zápas, je se na co těšit.

Sestava SKS1911: Vohradník – Dulava (46´Mamadaly), Zuzák, Obermajer (67´Bayer), Severa – Lada (67´Sidorjak), Rothe M., Krejčí (67´Štefan), Rudyk – Morgenstern, Trunec
Dále připraveni: Horvát

Branky SKS191: Lada, Rudyk, Trunec – Lazič, Macej, Holeček, Částka

Raek Vrba & Ai