SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – MSM 1:1 (1:1)

Střešovice – V parném nedělním odpolední jsme na domácí trávě přivítali Sbornou Komandu MSM mužstvo složené kompletně z mladých hráčů zemí bývalého CCCP, které – stále nevíme proč ? – hraje několik let pražskou Bé třídu. Hráči jsou to mladí (ročníky 00 až 06), přes své mládí však fotbalově vyspělí, rychlí, ambiciozní, draví … My jsme věřili, že v matchi můžeme uspět když odevzdáme maximum a budeme hrát aktivně, „s otevřeným hledím“ …

Začátek zápasu (vlastně celý) potvrdil naše předpoklady. Trvalo nám pár minut a jednu šanci soupeře, něž jsme se dokázali dostat do „provozní teploty“ potřebné na zápas s tímto soupeřem. Záhy potom jsme šli do vedení když svůj (tradiční 🙂 průnik z pozice beka až před gólmana soupeře proměnil chytře na bližší tyč F. Rožec (6. min 1 : 0 ) . Další průběh poločasu by prakticky konstantní : rozehrávku soupeře jsme napadali velmi záhy, často úspěšně a – bohužel příliš často – jsme buď úspěšně vybojované míče záhy „odevzdali“ chybnou přihrávkou nebo náš pokus o útok nedotáhli k výraznějšímu zakončení. Naše akce jsme se tentokrát „neodvážili“ zakládat kombinací od golmana, volili jsme výkopy a souboje o míč, což se nám ne vždy vyplácelo. Hosté nás zlobili především dlouhými míči za obranu a – což bylo horší – častou kombinací dvou útočníků vystupujících od našich stoperů „mezi linie“. Po jejich krátké souhře (pokud jsme s nimi nevystoupili) následovaly průnikové přihrávky mezi naše beky … Vše se nám dařilo úspěšně hasit až do závěru poločasu, kdy jeden z rychlíků v hostujícím dresu proměnil svůj samostatný „nájezd“ (41.min 1-1).

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, hostům stále (ač měli k dispozici pouze 12 hráčů) stačily síly na jejich rychlostní fotbal, my jsme chtěli také vyhrát a tak jsme viděli množství soubojů, soupeř (i my) měl možnost několika rychlých brejků do otevřené obrany … Skorovat jsme MSM už nedovolili, oni nám také ne. Pár rohů a VK z dobrých pozic na obou stranách zústalo nevyužito a tak se body dělí.

Závěr : Ohromné množství sil nás stály zejména nevynucené chyby, nepřesné přihrávky.. To je však – i vzhledem k tempu a podmínkám zápasu a kvalitě soupeře – dnes omluvitelné. … tedy pokud se nám bude dařit jejich počet příště a dále omezovat… Naši borci pracovali poctivě, odehráli solidní zápas s dosud neporaženým lídrem a vzhledem ke ztrátám Stodůlek i Nebušic se situace na čele téměř nezměnila. Remízu a bod bereme. Příště hostíme další (již poslední) mužstvo z TOP 5 naší skupiny, adepta na postup, druhé Stodůlky.

Sestava SKS : Mulač – Rožec, Veselý, Smejtek (61. Chvalovský), Vondrášek – Barták, Fischer, Vyskočil (56. Muroň), Štric (46.Ridzák Jonáš) – Šperl, Hojsák. Dále připraven: Šiskun

Gól SKS : Rožec

RT