SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Sokol Stodůlky 1:5 (1:3)

Střešovice – (náš) TragickÝ začátek dnes udal charakter celého zápasu. Se silným soupeřem jsme si to chtěli „rozdat na férovku“ o vršek tabulky a mysleli jsme / věřili, že jsme na to dobře připraveni. Záměr nám – bohužel – nevydržel ani 5 minut. Během nich (přesněji už ve 3. a 4. minutě jsme naservírovali 2 míče do gólových šancí. Nedá se ani říci, že by nás k tomu hosté donutili, spíš se nám „nabídli“ a pak to již skorující hráči měli jednoduché a věděli si rady…  Z šoku jsme se  nedokázali dostat dlouhé minuty, stodůlečtí upravili obranu, my jsme se přes ní nedostávali a okna v naší byla pootevřená. Pokud k tomu přičteme ještě výrazně intenzivnější, živější a důraznější projev soupeře, nebyl to pro nás dobrý pohled. Výsledkem střední pasáže poločasu pak byla třetí „facka“, opět s naším přispěním ve finální fázi (38.min 0-3). Potřebovali jsme rychle přestávku a když se nám podařilo „cestou do šatny“ snížit z penalty (41.1-3 Sam Štric) měli jsme čas na změny, vyjasnění pár věcí a uchování naděje na obrat. Po přestávce jsme na tom byli lépe. Dlouho se hrálo prakticky na jedné půli, tlak jsme uměli vytvořit a vyrovnali se soupeři v osobních soubojích atd…Potřebovali jsme však kontaktní gól, který nepřicházel. Hosté pozorně bránili, my jsme cesty k jejich bráně a zakončení hledali pracně, neúspěšně…. Nejblíže gólu jsme byli po střele F.Fischera, nebylo nám však přáno, míč zastavila branková konstrukce. V závěru nám tak stodůlečtí uštědřili ještě školení z produktivity : při jedné z ve 2. poločase nemnoha návštěv u naší brány se ke skákavému míči dostal v souboji „špílmachr“ hostí a utěšenou, pohotovou střelou z dálky překvapil všechny a vymetl bližší šibenici naší brány (75. min 1-4) Bylo rozhodnuto.  My jsme – samozřejmě – zbraně nesložili, chtěli jsme skorovat / korigovat stav / znervóznit soupeře. Nic z toho se nepovedlo, naopak poslední hřebík do naší dnešní rakve zatloukl jeden z hostů když po rohovém kopu protlačil propadlý míč přes skrumáž spoluhráčů i protihráčů z brankoviště do naší brány (83-min 1-5) . Závěr : důležitý zápas jsme nezvládli, důvody můžeme dnes mimo jiné hledat hned v úvodu : v (ne)koncentraci / (ne)zodpovědnosti v základních situacích. Stodůlečtí naší nabídky na  dvoubrankového „fóra“ zkušeně využili, následnou pevnou zataženou obranou pak odolali i naší zlepšené herní fázi ve druhé půli, žádné drama nepřipustili. My jsme jim to – bohužel, opět ! – velmi usnadnili.

Sestava SKS1911: Rychlík – Barták Papež Smejtek Šimon (65.Muroň) – Uhlík Štric (46.Vejvoda) Fischer Vondrášek – Šperl (46.Ridzák) Chvalovský (46. Hojsák). Dále připraveni : Krejčí, Mulač. Masár : Zumr.

Gol SKS1911: Štric.  

RT