SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

NEBUŠICE – MB 2:4 (1:2)

Druhé kolo, poprvé venku a poprvé u tradičního soupeře našeho Áčka, z Á třídy sestoupivšího celku FC Nebušice, který navíc v minulém kole úřadoval v Lipencích (zvítězil v 10 ti 5-2).. Když k tomu připočteme i náskok, který jsme domácím věnovali do začátku utkání (v 1. minutě po autovém vhazování a kontaktu soupeře s naším obráncem na hranici vápna a v nikterak nebezpečné situaci odpískal HR penaltu = 1-0), tak okolnosti nasvědčovaly tomu, že uspět v utkání bude velmi obtížné.

Naše borce smolný úvod naštěstí nijak nepoznamenal, drželi se herního plánu, měli v celém poločase více ze hry a domácím prakticky nic dalšího nepovolovali. Převahu jsme dokázali zaslouženě přetavit i v obrat ve skóre, když se prosadil dvakrát K.Dobrý, vždy po standartních situacích a s asistencí S. Štrice.

Podle vývoje hry a rozložení sil jsme do druhé půle dodrželi aktivní způsob hry, měli „otěže utkání“ pevněji v rukách a vytvářeli si (i vyložené) šance. Problém jsme měli s jejich proměňováním, když jsme na odstupový gól museli čekat nepříjemně / zbytečně dlouho (70. I. Šiškun 1-3). Definitivní klid mohl a měl přinést  10 minut před koncem samostatný „nájezd“ D.Michalanského  (82. 1-4). Bohužel domácí prakticky obratem dokázal korigovat (85. 2-4) a tak si někteří z nás vzpomněli na nedávnou přípravu v Libčicích, kde jsme v posledních 10ti minutách přišli o tříbrankové vedení…. Tedy závěrečných pár minut bylo z naší strany trochu nervóznějších než by bylo zdrávo. Nic mimořádně zajímavého se již nestalo a tak vezeme domů 3 body.  

Závěr: Nehráli jsme (samozřejmě) bez chyb, naši hráči však podali poctivý a bojovný výkon a  prakticky po celý zápas jsme byli lepším týmem v herním projevu, obranné , přechodové i útočné fázi. Mohli a měli jsme rozhodnout podstatně dříve. Pravdou je také to, že domácí svým výkonem trochu zaostali za (našimi 🙂 ) předpoklady.

Sestava SKS: Mulač – Minařík, Veselý, Němec, Krejčí – Uhlík (68. Michalanský), Burger (80.Muroň), Papež ©, Vyskočil (46. Šiškun) – Štric (46. Fischer), Dobrý. 
Realizační team: Novák, Vondráček, Trhlík

Góly SKS: Dobrý 2, Šiškun, Michalanský

RT