SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Olympia Radotín – MB 0:10 (0:3)

Radotín – Radotínské béčko nás na jaře doma zaskočilo, tentokrát však, i díky souběhu zápasu s jejich Áčkem, byla situace i síla jejich teamu odlišná. Šlo prakticky o to, jestli na malé umělce a v silném větru nepřipustíme nějaké problémy a ukážeme od začátku důrazně a jasně proč jsme do Radotína přijeli.  Vývoj hry nasvědčoval, že by to mohlo jít… Měli jsme značnou převahu a jakmile jsme otevřeli skóre (dobře sehraný nepřímý volný kop za malou domů uvnitř vápna) a následně náš gólman předvedl kvalitní zákrok proti nebezpečné střele, začali jsme obranu Radotína více otevírat a vytvářet si množství šancí. S jejich proměňováním jsme však byli „na štíru“. V první půli se prosadil už jen Š.Uhlík a gólem do šatny i M.Vyskočil (dorazil do brány penaltu I.Chvalovského vyraženou gólmanem domácích). To už domácí hráli pár minut o 10ti (jejich stoper dostal dvě žluté karty po sobě za kritiku HR). Vstřelit první gól po přestávce nám trvalo čtvrt hodiny a pak už jsme až do konce v pravidelném a rychlém rytmu střídali proměněné a neproměněné šance. Obrana pracovala také celkem „seriózně“ a tak je výsledkem vylepšené skore a nula vzadu. Závěr : Naši hráči hráli po celou dobu s nasazením, dobře a soustředěně. Domácí jsme do zápasu vůbec nepustili. V následujících týdnech nás samozřejmě čekají výrazně odlišní soupeři a tedy by bylo dobře zapracovat – mimo jiné – na orientaci, rozhodování a provedení zakončení akcí.


Sestava SKS1911: Chloupek – Papež (60.Šiškun) Smejtek Němec Vondrášek – Uhlík (66.Michalanský) Vejvoda Vyskočil (60.Fischer) Muroň (46.Halíř) – Chvalovský (46.Burger) Šperl.

Góly SKS1911: Šperl 3, Halíř 2, Uhlík, Chvalovský, Vyskočil, Smejtek, Burger.  

RT