Sokol Stodůlky – MB 6:1 (4:1)

Na další těžký venkovní zápas jsme vyrazili na hřiště Stodůlek. Soupeř na nás v té době ztrácel dva body a my chtěli rozestup ještě navýšit.

Hájení druhého místa ale nezačalo vůbec dobře. Po první útočné akci domácích fauloval ve vápně Veselý. Pokutový kop proměnil Kratochvíl a Stodůlky šly už ve 3. minutě do vedení. 1:0

První facku jsme zvládli vrátit, když byl ve vápně trefen ve výskoku Rožec a následnou penaltu proměnil Vejvoda. 1:1

Obraz hry se srovnal ale domácí trestali naší defenzivní nedbalost. Nejdříve po nedůrazu v našem se mezi pěti obránci dostal k balonu Šindelka, který z malého vápna skóroval. 2:1

O pět minut později zvýšil po individuální akci Alshinbaev. 3:1

Stále sledovali diváci poměrně vyrovnané utkání v mezihře, ovšem rozhoduje se „v boxech” a tam si domácí počínání mnohem zkušeněji.

A to potvrdili i před koncem poločasu. Naše levá strana se při brejku zapomněla, Hřebejk postupoval od půlky hřiště až do vápna absolutně neatakován a proměnil. 4:1

Do druhé půle jsme vyběhli se dvěma změnami, které nám pomohli především v presinku na útočné polovině.

Po jednom ze zisků se do slušně pozice dostal Dobrý, ale trefil bohužel jen brankáře.

Jak bylo v tomto zápase zvykem znovu zničehonic skóroval hosté. Centr ze strany na jediného hráče Stodůlek v našem vápně si našel výborně hrající Kratochvíl a zvýšil na 5:1.

Stále na nás byla vidět snaha alespoň opticky korigovat výsledek, jenže snažení mělo opačný efekt. Po rohovém kopu utekl Teslík, obešel Mulače a proměnil. 6:1

Sešlo se v zápase mnoho nej: Nejhorší výkon i výsledek sezony, zároveň nejlepší výkon soupeře, kterému jsme čelili. Ale především to musí být NEJtvrdší facka, ze které se zvedneme.

Do konce ročníku zbývá spoustu (osm) zápasů a na týmy před námi ztrácíme jen jeden bod. Slibně rozjetou sezonu nesmíme ztratit bez boje a proto půjdeme za vítězstvím.

SKS 1911 🤍💚

Sestava SKS1911:

Mulač – Rožec, Veselý, Studer, Vondrášek (c) – Papež (46´Halíř), Šyškun, Vejvoda, Zvolenský (46´Krejčí) – Chvalovský (72´Vokurka), Dobrý

Ofsajd 5-1

Další utkání hrajeme v neděli 28.4. doma proti Čakovicím. Přijďte nás podpořit, V domácím prostředí budeme potřebovat podporu od klandru i z tribun!