SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U13 – 1.FC Barrandov 0:11 (0:7)

Střešovice – Barrandovský tým se v naší soutěži pere o prvenství. Tým je postaven na vysokých hráčích, což nám dělalo obrovské potíže na podzim a ještě větší nyní. Absolutně jsme pošlapali výkon z minulého kola a v úvodní čtvrthodince jsme nepředvedli nic, co by mělo s fotbalem něco společného.

Jak jsme již uvedli, nejvyšší podíl na tom měl přehnaný respekt k urostlejším borcům v černočerveném dresu.

A tak jsme nechali hrát soupeře a lovili z naší sítě jeden míč za druhým. Až za stavu 0:5 jsme se osmělili a začali hrát. Pochopili jsme, že když budeme hrát rychleji po celém place a po zemi, můžeme soupeře přehrát. Najednou se objevovali i šance, ve kterých jsme ale bohužel ztroskotali, nebo nás zastavila konstrukce hostující branky.

Do druhého poločasu jsme chtěli zapomenout na špatný start a pokusit se alespoň korigovat stav, ale hlavně hrát fotbal!

Pasáže se střídali horší – lepší, ale někteří hráči stále jako by nechápali, že bez pohybu se fotbal a sport všeobecně nedá provozovat.

I přes veškerou snahu Chouňe v brance se skóre zastavilo na hrůzných 0:11, což je pro nás, ještě ke všemu před domácími fanoušky, velká ostuda a musíme se zamyslet, jaké hráče budeme nominovat na další utkání. 

Očima trenéra:

Nemám k tomu dnes co říci! Na hřišti jsme se báli kontaktu, nehráli kompaktně, prostě nic. Vrchol je, když pořád dokola opakujete hráčům, že se u fotbalu musí běhat, a to mě nebaví! Že se nepovede zápas po stránce technické je pochopitelné, že se nedaří po stránce taktické se dá opět pochopit, hráči se stále učí, ale nezájem o hru mě naprosto irituje a odmítám to donekonečna akceptovat.

Sestava SKS1911: Chouň – Ciniburk, Holec, Hubička, Chadim, Jonák, Kesner, Lockhart, Maceček, Novák, Stanečka, Šustek, Topinka

Další utkání hrajeme na Bílé Hoře v sobotu 20.4.2024 od 11:00

Syra