SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U15 – ABC Braník 0:8 (0:6)

Střešovice – za krásného nedělního počasí jsme v poledních hodinách přivítali na domácí půdě nabitý ABC Braník. Posilněni sedmi body z posledních třech kol jsme chtěli uhrát dobrý výsledek. Tento plán, ale vzal za své hned v úvodu a po třech chybách jsme inkasovali 3 góly.

Chyba v rozehrávce, v bránění standartní situace a penaltový zákrok zbortili náš plán o disciplinovaném výkonu. Braník pak byl na koni a my úplně na dně. Do poločasu nám přidali ještě 3 góly a bylo po zápase.

Do druhého dějství jsme šli zase stavu 0:6. Zlepšili jsme výkon a začali být nebezpeční. Žádná z našich šancí se neujala, naopak soupeř přidal ještě 2 góly. Zápas skončil 0:8.

Hodnocení trenéra: Nemám k tomu moc co říct, proti těmhle týmům nemůžete dělat chyby jako jsme udělali my. Okamžitě vás potrestají. To se samozřejmě stalo a pak už nás do zápasu nepustili. Jsem rád, za „zlepšenou“ druhou půli. Je to za námi, chyby si rozebereme a jedeme dál.

Sestava: Havránek (41´Myška) – Roskovec, Jaroš, Ota, Veselý (41´Šulc) – Kunc (55´Kadlec), Špringl – Hora (41´Harrison), Novotný, Hereš – Horák

Další utkání odehrajeme v sobotu 20.4.2024 od 10:00 v Karlových Varech. Přijďte nás podpořit.