SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

ABC Braník B – MB 0:7 (0:5)

Braník  –  v posledním zápase podzimní části jsme potřebovali potvrdit svojí formu, reagovat na sobotní vítězství Nebušic a „podepsat“ tak náš celkem dobrý podzim proti soupeři, který prohrál naposled v září, nadělil „šestku“ Troji atd.

Naši hráči k zápasu přistoupili velmi dobře a udělali vše, co bylo třeba abychom úkoly zvládli… Vysokou aktivitou jsme domácí s míčem dostávali pod tlak, nutili k chybám a dokázali je využívat. Úvod „z říše snů“ :  v 11. minutě vedení 0 – 3 ! Pro domácí jistě chladná sprcha, nutno říci, že zbraně nesložili a – pokud jsme ve středu pole nedokázali dostatečně rychle / důrazně reagovat v soubojích nebo na „druhé“ míče – přicházely průnikové přihrávky mezi našimi beky na rychlá křídla, se kterými jsme měli potíže ..

Ve všech případech jsme však dokázali útoky hostí zastavit. Náš golman po celý zápas „pracoval vysoko“, část přihrávek tak eliminoval i před vápnem a nebo defenziva stihla situace „uhasit“ ještě před zakončením. Přes výrazný náskok jsme hráli stále stejně, udržovali tempo i nasazení a odměnou za to nám byly další góly. Poločas tedy 0-5, na místě však byla – vzhledem k nebezpečí od domácích útočných hráčů – ostražitost a zodpovědnost. Snahu soupeře o zdramatizování průběhu jsme po přestávce dobře eliminovali a naopak po serii našich neproměněných možností jsme  ukončili jejich naděje dvěma slepenými góly . 

I v poslední půlhodině pak zústala aktivita / převaha na našich kopačkách a zodpovědnost v našich hlavách a tak jsme zajistili i čisté konto našeho brankaře. Přes několik dalších příležitostí (mimo jiné i penaltu) jsme již skore nenavýšili. Domů jedeme spokojeni, naši borci sehráli velmi dobrý zápas, hru ovládali a dosáhli zaslouženě vysokého vítězství.

 Závěr: Zápas nebyl tak snadný a Braník tak slabý (mimo schopných mladíků i 4 playeři ze sobotní zápasové soupisky jejich Áčka), jak by se mohlo zdát podle výsledku. Základem úspěchu byl výkon našich hráčů, každý z nich za něj zaslouží uznání.

Sestava SKS1911: Mulač – Šiškun (63.Papež)  Smejtek Němec Vondrášek – Rydzák Jakub (72. Zumr) Vejvoda Vyskočil Burger (63.Krejčí) – Chvalovský Šperl (79.Muroň) Dále připraven : Pospíchal. Lékař : Barták

Góly SKS1911: Chvalovský 3, Burger 2, Vondrášek 2.  

RT