SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Aritma Praha – U12 1:4 (1:1, 0:0, 0:3)

Vokovice – Dlouhá zimní přestávkaje u konce. Příprava probíhala velmi dobře, a tak jsme se těšili na první ostrý start. Na podzim jsme si se soupeřem poradili „v prázdninovém módu“ doma 6:4 celkem pohodově, a tak jsme očekávali, že na rozjezd bude tým z Vokovic ideálním sparingem.

V úvodní třetině se hrál velmi opatrný fotbal z obou stran, naše pasivita, a hlavně nervozita, dovolila soupeři ujmout se vedení, ale hlavně divákům nedokázala nabídnout nic z toho, na čem jsme v zimě pracovali a co jsme předváděli.

Trochu uklidnění přineslo až vyrovnání pět minut před koncem první části Kopřivou.

Do druhé třetiny jsme chtěli zabránit dlouhým kopům za naše obránce, které se nám nedařilo dobře bránit a Aritma si z nich vytvářela až moc šancí. Čili došlo ke stažení pressingové formace a výzva k větší aktivitě zejména středových hráčů.

Otupení útočných akcí soupeře bylo ihned znát, najednou jsme získávali spoustu míčů již na polovině soupeře, ovšem stále nám chyběla patřičná rychlost v rozhodování a práci s míčem.

V této části zůstal stav ještě nezměněn.

Poslední půlhodina zápasu před námi, známe naše možnosti, věřili jsme si, že to dokážeme opět a rozhodneme v náš prospěch.  Pomohla hodně vedoucí branka Rady M. a následný lob Pecháčka v 68. respektive v 69.minutě. Až vedení o dvě branky nás uklidnilo, až poté jsme opravdu hráli a přehrávali soupeře, jak to chceme předvádět.

Naše vítězstvím ještě korunoval druhou brankou Kopřiva.

Skřípalo to, ale nakonec výhru bereme jako povzbuzení, a naopak předvedenou hru jako varování.

Očima trenéra: Příprava proběhla nad míru dobře, kluci to odmakali naplno, proto jsme věřili že si v „derby“ poradíme. Nicméně jsme byly viditelně nervózní od první minuty. V první třetině nás podržel Max v bráně. Potom jsme změnili trochu taktiku a eliminovali soupeřovi výpady k naší brance. výsledek si dnes tolik nezasloužíme. Jsme samozřejmě rádi za výhru, nicméně víme že máme daleko na lepší fotbalový výkon. Čeká nás Děčín kde jsme promarnili třígólový náskok a předvedli nejhorší výkon. Kdy jindy se vrátit k tomu co umíme.

Střelci SKS1911:  Kopřiva 2, Rada M., Pecháček

Sestava SKS1911: Chouň, Hofer, Janovec, Kopřiva, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Stanečka, tichý, Tabasaranskiy

Další utkání hrajeme v sobotu 16.3. doma od 10:00 proti Děčínu. Přijďte nás podpořit!

Syra