SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FC Zličín – U19 2:3 (0:2)

Zličín – Nedělní podvečer jsme další kolo odehráli na hřišti Zličína. Hrálo se na menším hřišti a dalo se čekat, že utkání bude důrazné, silově a soubojově náročné. 

Začátek utkání byl vyrovnaný a odehrával se spíše ve středu hřiště. Postupem času jsme přebírali otěže a vytvářeli si i šance. 

Bohužel naše produktivita je bídná a z nabídnutých šancí jsme v prvním poločase proměnili jen dvě (Hůlka a Janoušek).

Měli jsme velmi aktivní vstup do druhého poločasu, domácí jsme zmáčkli na jejich polovině, ale všechny naše pokusy byly zblokované. Z ojedinělé situace se dostal ke střele asi z 25 metrů útočník domácích a míč  přeletěl našeho brankáře. Od té doby jsme byli zbytečně nervózní a nedokázali se dostat opět do tempa z prvního poločasu. Naštěstí se k jednomu odraženému míči dostal Kuzhman a z hranice vápna mezi nohama několik obránců vystřelil levou nohou přesně k tyči a odskočili jsme opět na vedení o dvě branky.

Po faulu kopali domácí trestný kop a šťastnou tečí zádama Zličín zkorigoval opět jen o gól. S blížícím se koncem zápasu jsme měli několik slibně vypadajících protiútoků, ale koncovku jsme již nezvládli.

Závěrem: Po první poločase měl být stav utkání 5:0 v náš prospěch. Zbytek zápasu jsme si mohli užít v pohodě, pošetřit síly na středeční utkání s Tempem, ale naše chování ve finální fázi, znamená nervózní zápas až do poslední vteřiny.

Sestava: Šanda – Rudyk (58´ Schürrer), Morháč, Janoušek, Prachař (78´ Severa) – Kysel (58´ Krauz), Kára, Kuzhman (74´ Savinov) – Hůlka (74´ Motovylchuk), Kožený, Rubáš (46´ Yezerksyi). 

Připraven: Pišl

Hráč utkání: Janoušek Marek

Martin Pačanda