SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

FK Slavoj Vyšehrad B – MB 0:3 (0:0)

Vyšehrad – Béčko Vyšehradu hraje se střídavými výsledky, v domácích utkáních (mimo souběh s jejich Áčkem) jsou nepoměrně úspěšnější. Zápas s námi tedy okořenili 4 hráči z lavičky Áčka, které se představilo v sobotu u nás. V prvním poločase jsme pracovali dobře a většinou zodpovědně do defenzívy, soupeře jsme prakticky nepouštěli do nebezpečných situací. V mezihře a útočné fázi nám to však „skřípalo“… Chyběla nám invence,  někteří z nás šetřili pohybem, nedokázali jsme využít lépe postavené spoluhráče a často (většinou neúspěšné) jsme volili individuální řešení .. Průběh půle a „sestava“ na naší střídačce nás opravňovala k opatrnému optimismu o přestávce .. Ten se také brzy po zahájení druhé půle naplnil : o slovo si velmi nahlas řekl I.Chvalovský a během 10 ti minut nám dvěma góly zajistil solidní náskok. Dýchalo se nám lépe a když se za Vyšehrad záhy na to poslal z lavičky do hry sám trenér a majitel v jedné osobě, zdálo se, že – pokud neztratíme koncentraci – uspějeme. K definitivě nám však chyběl ještě jeden gól . Postupem času jsme si vytvořili celkem dost vyložených příležitostí, ale nebylo nám dlouho přáno. Zejména ostrá rána do tyče J.Ridzáka a nůžky A.Šperla, po nichž vykopl míč domácí hráč z brankové čáry,  stojí za zmínku.. Ve finále tak musel náš solidní výkon korunovat třetím gólem (z pro něj nezvyklé pozice útočníka) O.Zumr. Závěr : hráli jsme zodpovědně, tlak na soupeře jsme i díky silné lavičce dokázali ve druhé půli vystupňovat, po zásluze skorovat a zároveň bez větších problémů udržet čisté konto našeho golmana. Úspěch po dobře odvedené (nikoli bez chyb) práci nesnižuje ani to, že výkon domácích trochu zaostal za (naším) očekáváním..

Sestava SKS1911: Chloupek – Papež Smejtek Němec Vondrášek – Uhlík (61.Muroň) Vejvoda Fischer (64.Vyskočil) Halíř (46.Ridzák Jakub) – Burger (46.Chvalovský) Šperl (83.Zumr) Dále připraven : Mulač.

Góly SKS1911: Chvalovský 2, Zumr.  

Zápas očima soupeře:

https://www.slavojvysehrad.cz/novinky/velmi-rychla-odveta-stresovic-nedelni-duel-b-muzstev-vyhraly-30

RT