Hodnocení U17

Cíle stran umístění jsme si před sezónou žádné nedávali. Podvědomě jsme všichni samozřejmě chtěli dosáhnout co nejlepšího umístění, ale nebyl to cíl v tomto soutěžním roce. Cíl byla cesta. Rozvíjet všechny hráče. To znamená maximální herní praxe rozložená mezi všechny hráče. Spousta kluků měla možnost dále hrát zápasy i za tým U16 a U19. Rozvoj pozorujeme u všech hráčů (v zásadě platí, že čím nižší tréninková docházka u hráčů byla, tím menší rozvoj můžeme pozorovat, a naopak). V sezóně kluci odvedli poctivou práci a jediným zápasem, kdy se nám opravdu nepovedlo téměř nic bylo podzimní utkání na Braníku. Naopak fantastické vítězství na Vyšehradě si budeme pamatovat ještě roky. Mnoho hráčů si vyzkoušelo různé role v týmu a různé pozice na hřišti. Vyzkoušeli jsme několik způsobů hry i rozestavení.

Byla sezóna úspěšná? Ano, byla. Hráči si drželi velmi dobrou tréninkovou docházku, díky tomu se udržují ve výborné fyzické kondici oproti svým vrstevníkům. Nejpopulárnější hra na světě hráče celý rok bavila a stále baví (snad ještě víc než dřív). Hráči se již teď těší na sezónu příští a z toho můžeme mít nesmírnou radost.

1.Tabulka

2. Statistiky hráčů

3. Hráčská ocenění

Hráč sezóny:  1. Kučera Matěj, 2.Brož Filip, 3. Dasbach Berend
Nejlepší střelec: Oliver Frývaldský (6)
Nejvíc asistencí: Sebastian Rubáš (4)
Fair play: David Bouček (22 utkání, 0 karet)
Největší pokrok: Matěj Šebesťák, David Matějka
Nejlepší docházka: Jakub Řežábek (95%)
Nejvíc zápasů: Kuzhman Taymur (25)

4. Zajímavosti

Perličky ze sezóny často vznikají již na soustředění. Nejinak tomu bylo i letos. Příběh se zlomeným tágem ke kulečníku, následný nákup lepidla na benzínové pumpě s cílem tágo slepit, byl fantastický 🙂 Vyrábění bublin z bublifuku během předzápasového proslovu v kabině se taktéž nedá zapomenout 🙂 Co třeba takhle poločasový dotaz, zda-li nemáme krém na opalování? Legendární je také příběh hráče, který neodcestoval s rodiči na chatu, protože měl trénink…….na který následně zapomněl 🙂

Nejvíce karetních napomínání: Brož
Nejvíce omluvenek: Poulíček
Nejvíce střeleckých pokusů ze vzdálenosti větší než 30 metrů: Weinrich
Nejčastěji používané slovo v kabině: “kámo”
Z kabiny odchází vždy poslední: Halák
Nejlepší herec: Rubáš
Vždy s úsměvem: Myška

5. Poselství trenéra

Na hodnocení sezóny jsem si udělal odstup dvou týdnů po skončení soutěže, aby vznikl určitý nadhled. Při cestě na poslední zápas jsme totiž s Karlem Vondráčkem pociťovali jistý smutek, že budeme bojovat o vítězství s borci ročníku 2006 naposledy. Smutek nás neopustil, naopak. Práce, která začala v létě na soustředění v Dlouhé Vsi a která skončí následující pondělí nás naplnila radostí a nesmírnou energií. Parta jakou si hráči vytvořili je unikátní a já jako trenér takovou nikdy nepamatuji. Myslím, že tým má dobrou chemii, odhodlání a vnitřní sílu, která mu pomůže v sezóně příští i těch následujících, aby dosáhl týmových úspěchů. A já věřím, že i individuálních. Tým má možnost už v příští sezóně prokázat svoji velkou sílu v, po dlouhé době, kvalitou nabitém pražském přeboru staršího dorostu. A zejména! věřím, že může pro Střešovice získat trofej v podobě Pražského poháru. V tom jim budu držet moc a moc palce. A hráčům, kteří nás v průběhu roku opustili a prosadili se ve vyšší soutěži, aby se jim dařilo i nadále.

6. Poděkování

Chtěl bych poděkovat všem z klubu, kteří se podíleli na bezproblémovém a ničím nerušeném fungování týmu po celou sezónu. Zejména trenérským kolegům z dorostu, kondičnímu trenérovi Lukášovi Miščíkovi a správcům našeho areálu. Děkujeme Davidovi Bayerovi za pomoc při utkání na Admiře. Na závěr děkujeme fotografům, rodičům a fanynkám a fanouškům za podporu v celé sezóně.

Daniel Klír, 23.06.2023