SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Slavia Karlovy Vary – U13 13:4 (2:2, 7:0, 4:2)

Drahonice – V sobotu brzy ráno jsme společně vyrazili směr Karlovy Vary, kam jsme se vydali po dvou zvládnutých utkáních. Z kluků bylo cítit sebevědomí a nadšení z povedených výkonů.

Už na rozcvičce bylo na klucích vidět, že se chtějí od první minuty porvat o hezký výsledek. Začátek utkání nás nemohl zastihnout v lepším světle a po krásné kombinaci zavřel zadní tyč Palenčár a my šli v 5 minutě do vedení 0:1. Místo, aby nám tento gól vlil do žil ještě více energie, tak jsme nepochopitelně přestali hrát. Soupeř hrozil po stranách, kde nám svojí rychlostí slušně zatápěl a jen od inkasovaného gólu nás držel fantastický brankář Kaplický. Ani on nedokázal dále čarovat a po dvou slepených brankách soupeř ve 20 minutě utkání otočil na 2:1. Po tomto gólu jsme se dokázali dostat zpět do hry a posledních 10 minut první třetiny se nám povedlo vyrovnat znovu zásluhou Palenčára a tím i skončila první třetina.

O pauze jsme si řekli pár věcí a vrhli se do druhé třetiny s vizí, že naše hra bude po celou třetinu lepší. Bohužel to, co se dělo druhých 30 minut zápasu nemá moc cenu komentovat. Absolutně jsme nezvládli základní věci naší hry a soupeř trestal každou naší chybu. Stav po druhé třetině se zastavil na výsledku 9:2 pro domácí.

Před poslední třetinou jsme si řekli, ať kluci neřeší výsledek a jdou odmakat poslední třetinu zápasu. Musím je za tuto část opravdu pochválit, začali každý sám u sebe a tlak, který jsme chvílemi měli byl veliký. Bohužel jsem z našich šancí proměnili jen dvě, kdy hattrick zkompletoval Palenčár hezkou akcí, kdy obešel 4 protihráče a z penalty se prosadil Veselý. Soupeř přidal 4 branky a to hlavně ze svých rychlých protiútoků. Konečný stav zápasu 13:4

Očima trenéra:

Utkání jsme bohužel nezvládli ve druhé třetině, kde jsme inkasovali až příliš branek. Musíme odstranit chyby, jak individuální, tak i týmové a pokračovat dále v rozdělané práci, kterou jsem společně začali.

Sestava SKS1911: Kaplický – Flessig • Svoboda ©️ – Veselý • Sobotka • Korbel • Palenčár – Pospíšil | Abt , Přikryl, Frýdl, Bartoň

Branky SKS1911: Palenčár 3, Veselý

Další utkání hrajeme v sobotu 16.9.2023 od 11:00 doma, kdy přivítáme FK Neratovice – býškovice. Přijďte nás podpořit!

Syra