SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Muži B Podzim 2023

Po problematické sezoně 21/22 a nevýrazné 22/23 jsme potřebovali – i vzhledem k uvolněnému místu v Á třídě a předpokládanému tlaku Celtiku zdola 🙂  – stanovit a splnit naše aktuální úkoly trochu seriozněji. Při pohledu na tabulku po podzimu se dá říci, že se nám to zatím celkem daří a za „kaňku“ na pololetním vysvědčení Béčka můžeme považovat jen domácí výbuch se Stodolami a „tradiční“ problémy s Troy. Posun oproti minulým sezonám můžeme vidět nejlépe v následujících statistikách (vždy Podzim 21 — 22 –-  23 :

Body  15 — 17 —  35

Umístění  13 — 10 —  2

Rozdíl skore    -29 —  -11 — +38

A stejně tak ve statistikách nalezneme i hlavní důvody toho posunu :

Počet hráčů kteří nastoupili v soutěžním utkání 51 — 53 — 29 (= šíře a kvalita kádru je odpovídající, stabilizovaná!)

Průměrný počet borců na treninku  9 — 11 —- 16 (=v telefonním seznamu nehledáme před víkendem „odložená čísla“, naši zápasovou soupisku za tohoto stavu neohrozí vážně ani „standartní“ problémy s absencemi z důvodů zdravotních, studijních, pracovních i osobních, naopak jsme se opakovaně dostali do situací, kdy pro velký počet hráčů nemohli být k zápasu nominováni všichni připravení borci )

Obdržené branky 63 — 40 — 21 (= s drobnými variantami jsme mohli pracovat = trénovat i hrát ! s ustálenou skupinou obránců, totéž platí i o ofenzivních postech)

Počet napomínání/vyloučení ŽK/ČK :   18/0 — 31/6  —  19/1  (= potřebný posun v disciplíně a soustředění v průběhu zápasu)

A ještě statistika často nejvíce vypovídající o stavu mužstva = ztracené míče (z treninkového bagu v průběhu podzimu) : 8 –  6 – 1  

Všichni hráči, kteří tvoří současný kádr BÉ mužstva odvedli v průběhu podzimu 2023 (většinou) velmi dobrou práci a dobře reprezentovali klub. Pochvala patří samozřejmě i těm, kteří s námi celý podzim nedokončili (Marek Rajniš a Vojta Minařík = studijní povinnosti v zahraničí, Filip Veselý = pomoc Á teamu, Kryštof Dobrý = dlouhodobé zranění).

Přerušení soutěží měsíc a půl před vánocemi a následující pauza nám nepřichází příliš vhod ..bohužel „administrativní chybu PFS nešlo letos napravit ..“ 🙂 , takže nám nezbývá než se pokusit za „půl roku“ (na jaře) navázat tam, kde jsme teď přestali = udělat vše potřebné v přípravě a věřit, že se nám podaří výkonnost našeho teamu udržet / zlepšit. „Orgánu“ PFS přejeme dostatek zdravého rozumu při sestavování TL P24..

Děkujeme všem příznivcům za podporu,  „special thanks goes to social media master“ ! RT