SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Sokol Lipence 6:3 (2:3)

Střešovice – Teplé nedělní odpoledne jsme si chtěli samozřejmě zpříjemnit výhrou. V cestě nám stál další soupeř z nižších pater tabulky TJ Sokol Lipence.

Hektický první poločas začal mírnou převahou hostí, kteří hrozili ze standardních situací. Velkou šanci musel likvidovat Mulač, když na něj po dlouhém balonu hlavičkoval útočník Lipenských.

Postupně jsme získávali převahu. V tutovce se objevil Chvalovský, který stál sám před brankářem, ale jeho pokus mezi lobem a střelou k tyči skončil mimo. Stejně jako hlavička Šperla po zatažení Rožce.

A tak následoval kolorit našich utkání. Dlouhý balon neodhadli naši stopeři. Útočník soupeře šel sám na bránu a přišel pofidérní faul našeho brankáře, který asistent zasignalizoval jako penaltový. Pokutový kop sice Mulač vyrazil, ale z dorážky už šli hosté do vedení. 0:1

Následovala pasáž, kdy jsme se dostávali do nedotažených akcí. Naše náznaky končily mimo bránu nebo skončily ve výstavbě.

Ze střeleckého marasmu nás vysvobodil až obránce hostů. Po Šyškunově centru 29. minutě chtěl sklepnout svému gólmanovi hlavou, ale místo toho jej kuriózně přeloboval. 1:1

Po občerstvovací pauze, kterou všichni uvítali jsme se dostali do vedení. Ve 34. minutě nastala po našem přímáku ve vápně „Trma-vrma”. Po třech zablokovaných dorážkách se dostal k balonu Šperl a dopravil ho do sítě. 2:1

Bohužel konec poločasu jsme si vůbec nepohlídali. Ve 38. minutě oprášily Lipence svou šablonu „já na bráchu, brácha na mě”. Pavel Hašek našel svého bratra Ivana, který na zadní tyči srovnal. 2:2

Aby toho nebylo málo tak Rožec následně atakoval hlavou loket jednoho z hráčů Lipenců. Na následky musel na šití. Brzké uzdravení!

A do třetice všeho hrozného jsme znovu inkasovali. V dlouhém nastavení se po nákopu trefil halfvolejem o břevno útočník hostí. 2:3

Do druhé půle jsme vstoupili nejlépe, jak to šlo. Ve 48. minutě byl Chvalovský po zakončení dohrán a pískala se penalta i na druhé straně. Vejvoda poslal gólmana na opačnaou stranu a proměnil. 3:3

Postupem času se začaly projevovatt naběhané kilometry v přípravě a fyzicky jsme dominovali. Na vedoucí branku jsme však po neúspěšných hlavičkách Šperla a Muroně stále čekali.

Zápas jsme na naši stranu dostali v 64. minutě. Muroň po ubráněném rohovém kopu přenesl hru na Chvalovského a ten svým „trademark“ zakončením šajtlí na přední tyč skóroval. 4:3

V 77. minutě zatáhl Zvolenský míč na levé straně, posunul do vápna na Vondráška a „el capitano“ střelou o tyč pojistil vedení. 5:3

Z lavičky se na hřišě po vleklém zranění dostal Dobrý. Při svém prvním startu od 22. října si v 83. minutě navedl balon z levé strany, posadil obránce a střelou „pod klacek“ nedal gólmanovi šanci. 6:3

Měnit se ale bude už za týden, kdy nás čeká ZÁPAS JARA proti Mezinárodnímu svazu mládeže. Zápas prvního s druhým týmem I.B. třídy si žádný Střešovičák nemůže nechat ujít.

Sestava SKS1911: Mulač – Rožec (45´Fischer), Zumr, Smejtek (46´Muroň), Vondrášek – Šyškun, Papež, Vejvoda (70´Vyskočil), Zvolenský (80´Rudyk), Chvalovský (80´Dobrý) Šperl

Ofsajdy 2-2

MSM vyzveme v neděli 14. dubna od 16:30 na Podvinném mlýně. Přijďte nás podpořit!