SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

MB – Sokol Řepy 3:0 (1:0)

Střešovice – Po prohře s Nebušicemi jsme museli zareagovat v dalším domácím zápase. Do našeho svatostánku zavítal tým z posledního místa tabulky Sokol Řepy. Věděli jsme, že vítězství nás posune zpět na druhé místo a vše je jen v našich rukách (nohách, hlavách).

První poločas jsme měli míč pod kontrolou ale šance z toho nepramenily. Do příležitosti jsme se dostávali spíše z presinku, ale naše střely byly buď zblokovány nebo jsme se z nich špatným dotykem/přihrávkou sami vyhnali. Celkově nebyla naše hra a především pohyb na nutné úrovni. Chalovský dostal sice míč do brány ale v předcházejícím souboji byl odpískán faul.

Blíže prvnímu gólu tak byli hosté. Záložník Řep si našel odražený míč za vápnem a „gerrardovským” halfvolejem málem zlomil břevno. Míč od něj naštěstí odrazil jen na brankovou čáru.

Vypadalo to, že se půjde do kabin za bezbrankového a stavu, ale ve 43. minutě otočil skvěle hru Chvalovský na Vejvodu, který vyplaval za obranou hostí, prostřelil gólmana a poslal nás do vedení. 1:0

Do druhé půle jsme vyslali dva čerstvé koně. Šyškuna, který si naštěstí vzal věci, i když neměl vůbec hrát, a Papeže. Okysličení nám pomohlo a náš výkon se pomalu zlepšoval (klesat už snad nemohl).

Přesto se nám druhý, uklidňující gól dlouho nedařilo vsítit. Burger pálil v tutovce nad, Zvolenského jedovku vykopl obránce.

Vysvobození přišlo až v 73. minutě. Aut z pravé strany sklepl Burger na Vyskočila. Ten si potáhl balon na střed a zpoza vápna ranou na přední tyč nedal brankáři šanci. 2:0

Během dvoubrankového vedení soupeř více otvíral obranu a my se dostávali do přečíslení. Po jedné z akcí dostal balon na zadní tyč Vejvoda. Tváří v tvář gólmanovi ale přestřelil.

V závěru jsme ještě pojistil vedení. Po chytře rozehraném přímáku Fischera trefil Němec břevno. Míč skákající kolem brankové čáry doklepl rybičkou do branky Vondrášek. Kapitán si nakonec uhádal, aby byl gól připsán jemu. 3:0

Vítězství nás posouvá zpět na druhé místo, které už nebudeme chtít pustit. Početnému kotli jsme sice moc okulahodící hru nepředvedli, ale i tak to chutná lépe než dobrý neefektivní fotbal proti Nebušicím.

Pro další výhru si půjdeme znovu doma v neděli 24. března od 15 hodin. Přijďte naše chlapy podpořit.

SKS 1911 💚🤍

Jonáš Burger

Sestřih utkání: