SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Muži B – Zlíchov 1:1 (1:1)

Střešovice – Ze soustředění v Nymburce plného tréninkových jednotek, posilovny, videorozborů a zasloužené regenerace jsme se přesunuli zpět do našeho chrámu, kam přijel soupeř z I.A třídy FK Zlíchov.

Do zápasu jsme šli s cílem vyzkoušet si naostro situace, které jsme v předchozích dnech trénovali – Nacvičený presink, výstavba hry a standardky.

Začali jsme aktivně, hosty jsme zatlačili a nutili je k chybám v rozehrávce. Po jedné z nich ze po přihrávce Vyskočila ocitl sám před brankářem hostů Burger a chladnokrevně uklidil míč k tyči. 1:0

Soupeře jsme týmovým výkonem zaskočili a hráčům tekly nervy. To se potvrdilo po faulu, kdy v přerušené hře vzal hráč hostí našeho do kravaty. Rozhodčí ho chtěl nechat vystřídat, ale to odmítl kouč Zlíchova: „Nikam nejde,” prohlásil rázně. A tak se pokračovalo dál.

Oči se nám rozzářily o chvíli později, když jsme získali přímý kop přesně na místě modelové situace našeho signálu. Bohužel došlo k diskomunikaci mezi exekutory a narážejícím, takže z toho byl protiútok soupeře.

Chvíli před koncem poločasu se nám nepodařilo správně posunout při napadání a po nedorozumění v souboji jsme pustili útočníka s brazilskou vizáží i fotbalovými atributy do samostatného úniku, který proměnil. 1:1

Do druhé půle jsme poslali čerstvé vlčáky a nadále jsme drželi otěže utkání. Zlíchovští nás nechávali rozehrávat a do hlubšího bloku se nám špatně dostávalo.

Přesto jsme si dokázali vytvořit příležitosti. Dvakrát se před gólmana dostal Burger, ale v obou případech ho trefil (prý si to šetří na ligu). Z dálky zkoušeli štěstí Papež a Fischer, bohužel také neuspěli. Ve skluzu pak po vyhraném souboji střílel Demuth, ale opět nás o radost připravil strážce svatyně hostí.

V posledních minutách se hra přelévala ze strany na stranu. V některých momentech nám chybělo lepší řešení v přečíslení a skóre se už nezměnilo.

V generálce jsme tak se silným soupeřem sehráli vyrovnanou partii, ve které jsme měli o něco blíž k vítězství. Ukázali jsme si, že jsme schopni hrát našim stylem i s týmy z vyšší soutěže. Teď je nutné na to navázat i v soutěžních zápasech.

První jarní spiel, a to hned velmi důležitý, nás čeká už tuto neděli 10. března ve 14:30. Doma vyzveme v souboji 2. a 3. týmu tabulky Nebušice.

Přijďte Bengo v jízdě za postupem podpořit, budeme potřebovat každého fanouška.

SKS 1911 💚🤍

jb