SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK Modřany – U16 4:1 (2:0)

Modřany – Krásné počasí a přírodní tráva. Co více si přát pro sehrání fotbalového zápasu? Před zápasem jsme si v kabině řekli, že nás čeká náročné utkání, kde bude rozhodovat zejména odhodlání. Družstvo, které vloží do zápasu větší úsilí, zvítězí. A to se také stalo. Týmem s větším úsilím byli od prvních minut ale domácí a fakt, že jsme první poločas prohráli jen 2:0 je zásluhou nejlepšího brankáře na světě -> Dmitrije Nahorianskyiho. Směrem dopředu jsme nepředvedli nic, na náš výkon se nedalo dívat a kdyby se na tento zápas vybíralo vstupné, nebyl bych překvapen, kdyby nám naši fanoušci o přestávce předali žádost o jeho proplacení. O poločasové pauze jsme si řekli pár věcí, změnili jsme rozestavení a kladli jsme důraz na přímočařejší a jednodušší hru. Nastoupili jsme s dobrým odhodláním a dobrým mentálním nastavením. Hráli jsme přímočarý fotbal a vytvořili jsme si několik dobrých šancí. Domácím docházela šťáva a bohužel nás trochu přibrzdila pauza na pití (prosím zrušte někdo tenhle do nebe volající nesmysl!!). Při veškeré snaze a dobré vůli hrát rychle, jsme udělali nešťastnou chybu v rozehrávce, po které jsme obdrželi gól na 3:0 a mohlo by se zdát, že bylo po zápase. Naše hráče gól nezlomil. Chlapci pracovali dobře a Šimon Přáda snížil po krásné akci na 3:1. Domácí byli v tu chvíli pod naším velkým tlakem. Mohli jsme přidat další branky po standardních situacích, nebo po dobré příležitosti po úniku rychlonohého Weise z pravé strany. Přidat druhý důležitý gól se nám ale naneštěstí nepodařilo. Po další fatální chybě v defenzívě jsme domácím darovali další gól a soupeř nám opět odskočil na rozdíl tří branek. Časomíra v druhém dějství nebyla v provozu a rozhodčí utkání ukončil již v 81. minutě!! Za druhý poločas jsem našim hráčům poděkoval, dokázali v něm, že mají duši a srdce bojovníků. A to znamená strašně moc!Hráli:
Nahorianskyi(8), Krajcer(6), Veselý(6.5), Frýdl(5), Škába(6), Přikryl(6.5), Davalos(6), Grégr(K, 6.5), Dorner(6), Vihan(6.5), Stromský(6.5), Weis(6.5), Dušek(6), Masopust(6), Přáda(6.5)
Góly:
Šimon Přáda
Hráč utkání:
Dmitry Nahorianskyi

Hráčská jubilea:
Tomáš Frýdl – 155. start v SKS
Šimon Přáda – 10. gól v SKS
Vít Přikryl – 155. start v SKS
Denis Veselý – 110. start v SKS

Text: Daniel Klír


Vstaňte a nebojte se.“
Ježíš Kristus, zakladatel křesťanství