SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Sedmnáctka zahájila jarní část prohrou

Střešovická sedmnáctka započala své jarní zápolení na domácí půdě. Soupeřem střešovic byli hráči z Dolních Chaber. Vstup, ale pro domácí nebyl vůbec příznivý, když na úvod jarní části podlehli poměrem 1:3.

Zápas čekal střešovické hráče hned po utkání svých starších kolegů z kategorie U19. Samotné utkání od začátku nenabíralo nikterak velký náboj. Chabry byly spíše defenzivnějším mužstvem. Čekali v bloku a ve vhodný moment se snažili poslat balon vpřed a útočit v brejkových situacích.

Domácí drželi balon na kopačkách častěji. Sami se snažili soupeře přehrávat kombinací. Jedním z pokynů, které zazněly v kabině před zápasem bylo i to, že domácí musí vydržet prvních dvacet minut, ve kterých bývají Chabry nebezpečné a dávají první branky zápasu. To se hráčům Střešovic dařilo. První opravdu vážný závar před bránou hostujícího mančaftu si vytvořili domácí v 17. minutě. Následně ještě dvakrát ve velmi rychlém sledu v 18. minutě. Poslední útok v 18. minutě byl sražen na roh.

V něm se skvěle ubránili hosté a nákopem se dostali z nebezpečí. Naopak se jim podařilo zaútočit a v situaci jeden na jednoho si Škurek poradil s Houdkem a poté střelou překonal gólmana Jedličku.

Obránce Houdek pak pár minut po inkasované brance ohrozil branku hostujících hráčů nepovedeným centrem. Ke konci poločasu přišla ještě jedna možnost na vyrovnání, ale Nguyen Duc Trung branku v rozhodující okamžik minul.

Druhý poločas začal nejhůře jak mohl. Domácí inkasovali již ve 46. minutě. V tu chvíli jako by bylo dohráno. Atmosféra na hřišti zhoustla a ani následná střídání nepomohla k vylepšení herního projevu celku z Cukrovarnické. Hosté si pak na své konto připsali ještě jeden gól, který vstřelil Kratochvíl v 65. minutě.

Pozitivním momentem zápasu pro střešovické hráče byla branka kapitána Hereše, který se opřel do balonu těsně za půlícím kruhem a rozvlnil dalekonosnou střelou síť.

Nezbývá než dodat, že v zápase porazily Střešovice sami sebe, svojí bezzubostí, nedravostí a nechutí vyhrát. Soupeř z Chaber hrál velmi jednoduše, ale i přesto to na hráče protentokrát v černých dresech stačilo. Prohru bude moct sedmnáctka odčinit už v sobotu od 15 hodin na hřišti Ďáblic.