SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Slavia Karlovy Vary – U15 4:1 (3:1)

Karlovy vary – Za deštivého a chladného počasí jsme nastoupili na hřišti druhého týmu tabulky. I když jsme věděli, že to bude těžký zápas a uhrát dobrý výsledek nebude lehké, chtěli jsme napravit dojem z vysoké prohry z předešlého kola. Začali jsme dobře a brzy vedli 1:0. Bohužel jsme za pár minut inkasovali vyrovnávací a později i rozhodující gól. Do kabin jsme šli za stavu 1:3, protože soupeř ještě potrestal naši chybu v rozehrávce. Smutné je, že jsme hráli vyrovnaný zápas, ale vlastními chybami jsme si výsledkově poločas zkazili. Druhý poločas byl ještě lepší, Karlovy Vary jsme přehrávali. Soupeř měl velké problémy především s naším vysokým pressingem. Nedokázali jsme, ale správně řešit finální a předfinální fázi. Vary ještě jednou udeřili a zápas skončil 4:1 pro domácí

Hodnocení trenéra: To s čím jsme tam jeli jsme si splnili. Ukázali jsme si, že minulý týden to byl jen výpadek, že v divizi kromě tří týmů můžeme hrát s každým. Soupeř nás pochválil, že jsme chtěli hrát a nebáli si to s nimi rozdat. Druhý poločas byl velmi povedený. Teď nás čeká série šesti zápasů s týmy v tabulce kolem nás tak se ukáže jak na tom jsme.

Branka SKS1911: Kunc

Sestava: Pišl – Roskovec, Jaroš (67´Kadlec), Horák, Veselý (53´Kemény) – Ota, Špringl -Novotný, Kunc, Hereš (53´Ašer) – Harrison

Další utkání odehrajeme v sobotu 20.4.2024 od 10:00 v Karlových Varech. Přijďte nás podpořit.