SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Sokol Řepy – U13 1:9 (0:3)

Řepy – Letní počasí a travnatý povrch nás čekalo při prvním ostrém startu pražské soutěže. V té se nám na podzim nedařilo a ani výkonnostně jsme nebyly spokojeni.

Chtěli jsme tedy ukázat, že umíme a chceme hrát dobrý fotbal a také, že chceme vítězit tímto stylem.

Hráči si vzali pokyny z kabiny na hřiště a od úvodního hvizdu jsme dominovali ve všech ohledech.

Rychlost, kvalita na míči a precizní kombinace nabízeli divákům krásné akce, které jsme bohužel nedokázali lépe zakončit, a nebo se zaskvěl domácí brankář. Poločasové vedení 0:3 bylo velmi milosrdné.

Do druhého poločasu jsme hráče nabádali, že pokud si chtějí odnést dobrý pocit ze hry a k tomu i dobrý výsledek nesmí polevit ani v úporném teplu na aktivitě a nápaditosti.

Opět jsme na soupeře vlétli získávali míče po většinu již na polovině hřiště a ihned jsme přecházeli na zteč. Tým šlapal a bavil se fotbalem, středová osa bratří Pospíšilů fungovala velmi dobře, bojovnost obránců a dobré rozehrávky předznamenávala pak výpady krajních záložníků.

Skóre jsme postupně po zásluze navyšovali, a nemělo zůstat jen u devíti branek. Jen Kesner měl sám minimálně dalších osm příležitostí ke skórování, ale nebyl zdaleka sám pálili jsme šanci za šancí.

I přes to se zápas vydařil a jsme spokojeni se vstupem do jarní části.

Očima trenéra:

První ostrý start pro většinu týmu v jarní části. Byla vidět chuť do hry, Dobré myšlení, a chtíč bavit se fotbalem v tempu. Kluci hráli velmi kompaktně a byly po zásluze odměněni výhrou i brankami.

Jediná škoda, že nebylo našich vstřelených branek alespoň dvakrát tolik. Doufá, že tento trend bude pokračovat.

Sestava SKS1911: Smetana – Ciniburk, Holec, Hubička, Chadim, Jonák, Kesner, Pospíšil T., Pospíšil M., Stanečka, Stasjuk, Topinka, Veselý,

Branka SKS1911: Huička 4,  Stasjuk 3, Chadim, Jonák

Další utkání hrajeme doma, v neděli 14.4. od 10:00 proti 1.FC Barrandov