SK STŘEŠOVICE 1911 OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

SK STŘEŠOVICE 1911

My jsme Klub

SK STŘEŠOVICE 1911

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

U12 – Junior Děčín 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)

Střešovice – Moc jsme se těšili na první domácí představení jara. Děčínu jsme měli co vracet, bohužel kdybychom hráli ještě dnes, tak nám tentokrát nebylo souzeno střílet branky.

V sobotním dopoledni jsme doma přivítali tým z Děčína, který okupuje střed tabulky o čtyři body pod námi. Na utkání jsme se těšili, neboť jsme Děčínským měli co vracet. Po našem nejhorším výkonu podzimu jsme tam prohospodařili čtvrthodiny před koncem tří brankový náskok a prohráli. To jsme chtěli odčinit.

Hned od začátku jsme se do soupeře zakousli a vytvořili si dvě tři gólové příležitosti, které jsme neproměnili, což v tu chvíli ještě tolik nevadilo. Jakoby tento start předznamenal vývoj celého utkání. Náš tlak lehce opadl a soupeř vyrovnal hru. Vytvořil si i pár slibných příležitostí, ale brankář Chouň byl připraven. Na rozdíl od nás borci v modrém využili alespoň jednu šanci, a to v poslední vteřině první třetiny, kdy z pravé strany pálil hostující Vavřík přímo do šibenice.

Ve druhé části jsme zvýšili tempo, a začali pálit šance. Dobrou kombinací jsme přitlačili soupeře k jeho brance, postupně jsme zvonili na všechny tyče a nedokázali proměnit ani ty nejjasnější šance, jako například Soukup, který minul metr před prázdnou bránou. Kopřivu naopak několikrát vychytal bravurně Děčínský gólman Helcl.

V závěru druhé části jsme se přeci jen dočkali, když z dorážky propálil vše Kopřiva.

Věděli jsme, že máme otěže utkání ve svých rukách, a tak jsme byli v relativním klidu. Nepanikařili na míči a hráli dobře. Festival zmařených šancí na naší straně ale přetrvával. Až v 77.minutě se prosadil Rada M. a my šli konečně do zaslouženého vedení. Už jsme si říkali, že to soupeře zlomí, ale opak byl pravdou. Už za minutu bylo opět srovnáno po ojedinělém výpadu hostí.

Do poslední desetiminutovky jsme vrhli všechny síly a čekali jen, kdo bude náš střelec, neboť obraz hry byl neměnný a my pálili šanci za šancí. Za naší střeleckou impotenci přišel trest nejvyšší.

Na naší polovině po souboji ležící útočník Děčína patou posunul přímo na rozběhnutého Turanského a ten mířil přesně. Exploze radosti na straně hostujícího týmu byla pochopitelná a pro nezaujatého diváka přesně okamžik, který od sportu očekáváte.

My jsme ještě zkoušeli pár výpadů, ale obdržená branka nás srazila na kolena.    

Očima trenéra: Dnes jsme mohli vidět fotbal v jeho nejkrásnější a zároveň nekrutější podobě. Obdržený gól v závěru nabídl nádherný okamžik. Bohužel pro nás ten negativní. Zápas jsme odehráli velmi dobře co se kombinace týče, nicméně nám stále schází větší rychlost v napadání. Nemůžeme se do toho dostat, ale věřím, že nás to nabudí a už proti Dukle se ukáže, jak je tenhle tým silný jak psychicky, tak technicky. Pro kluky je to určitě rána, ale musím je pochválit, nesou to velmi sportovně přesně tak, jak se má. Ještě nesmím zapomenout ocenit hostujícího brankáře Helcla, který dnes předvedl opravdu skvělý výkon a naši střelci si na něm vylámali zuby.

Střelci SKS1911:  Kopřiva, Rada M.

Sestava SKS1911: Chouň, Hofer, Kopřiva, Košata, Lockhart, Pecháček, Pospíšil, Rada D., Rada M., Soukup, Tabasaranskiy, Tichý, Weinberg

Další utkání hrajeme v sobotu 23.3. na julisce od 10:00 proti Dukle Praha. Přijďte nás podpořit!

Syra